02H71238 2BERAN: Na finanční zázemí nespoléhejte přespříliš. Nikdy nevíte, kdy se objeví nečekaná platba. Nezapomínejte na potřebnou rezervu.

BÝK: ♥ Prožijete příjemný

pocit, že jste tu pro někoho blízkého. Jeho přítomnost nebude svazující, ale obdaruje vás pocitem velkého významu.

BLÍŽENCI: Tělo i mysl jsou v plné síle. Tělo protáhněte ranní rozcvičkou. V mysli zapátrejte po cizích slovíčkách. Zkuste potrénovat paměť.

RAK: ♥ Už dlouho jste se necítili tolik milovaně jako dnes. Užijte si naplno každý okamžik. Vnímejte soulad s přírodou a relaxujte.

LEV: Se sebekritikou byste to neměli přehánět. Každý den nemůže být posvícení, nejde všechno dělat pokaždé na sto procent. ♥ Ke spokojenosti vám nic neschází.

PANNA: Jestliže se vám nedaří, nehledejte za tím žádné spiknutí osudu. Možná to chce jinou strategii, radikální změnu. Rozhoupejte se k ní co nejdříve.

VÁHY: Trochu se zamyslete nad svou kondicí, možná byste se měli přimět k pravidelnému pohybu. ♥ Někomu nejste lhostejní, projevy náklonnosti berte naprosto vážně.

ŠTÍR: Ne všechno, s čím se dnes setkáte, vás bude naplňovat optimismem a dobrým pocitem. Snažte se však nic si nepřipouštět, oprostěte se od negativních emocí.

STŘELEC: Můžete se zcela bez obav pustit i do náročných úkolů, neboť máte dostatek fyzických i psychických sil. ♥ Zbytečně partnera neprovokujte.

KOZOROŽEC: Doplňujte energii, jak jen to půjde. Nejlepším způsobem je aktivní odpočinek, ale také relaxace v podobě masáže zabere.

VODNÁŘ: Vykasejte rukávy a směle se pusťte do jakékoli práce. Planety naznačují, že byste měli oplývat zručností a šikovností.

RYBY: Pozor na třenice v pracovním kolektivu, tratili byste všichni. Snažte se táhnout za jeden provaz, jak se říká.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2503657
DnesDnes456
VčeraVčera706
Tento týdenTento týden1909
Tento měsícTento měsíc15003

Partnerské weby

apartman banner