1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Můžete potkat životní lásku. Zamilovat se znovu mohou i ti, kteří již partnera mají. Nutně to ale nemusí znamenat změnu, jen naleznete kvality drahé polovičky, o kterých jste dosud nevěděli. Vztahům se bude obecně velmi dařit. Nezadaní by tedy neměli trávit

večery sami doma.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Máte před sebou cestu, nutně ovšem nemusí jít o výlet nebo dovolenou. Jednat se může i o cestu životní. Najdete svůj směr, své plány pozměníte, zájmy zaměříte jinam. Jděte za tím, co chcete, kam vás srdce již delší dobu táhne, ale dosud jste nenašli odvahu něco změnit. Nastává skvělá doba jít jinudy.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Cítíte se silní, podaří se vám naprostá většina toho, do čeho se pustíte. Kde se něco zadrhne, bude to znamení, že existuje vhodnější cesta. Toto skvělé období by vás ale mohlo svádět k povýšenosti, pozor tedy, jak se budete chovat k ostatním. Arogantním přístupem můžete více ztratit než získat.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Osud vám ukáže, že směr vašeho vývoje je daný a že si máte projít nějakými zkouškami. Vrátí vám vše, co vyšlete a co není v souladu s tím, jak se máte chovat. Dobře si tedy všímejte toho, zda se vám daří, či naopak. Za vším je totiž vaše minulost, z níž jste se měli poučit. Pak můžete pokročit dál.

Losos (22. 7. – 21. 8.)

I když vývoj událostí nebude zrovna příznivý, zůstaňte klidní, buďte trpěliví. Vše se totiž nakonec obrátí ve váš prospěch, jen si na své vítězství trochu počkáte. Vyplatí se i více přemýšlení, výsledek se pak stane nezpochybnitelný. Více meditujte, pracujte tak, jak jste zvyklí.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Nebojte se výzev a přijměte každou, byť se vám bude zdát nad vaše síly. Osud vás nyní zkouší, chce vám také ale ukázat, že jste často příliš uzavření, málo si věříte a přitom máte na víc. Vaše sebevědomí je zatím sice trochu v pozadí, ale brzy ukážete světu, co vše ve vás dřímá. Zvítězíte sami nad sebou.

Havran (22. 9. – 22. 10.)

Naskytne se vám možnost změny zaměstnání či bydlení. Sice se vám do toho nemusí chtít, ale váš patron vám doporučuje jít změnám naproti. Můžete si totiž velmi polepšit, hlavně do budoucna. Máte také možnost zbavit se starých závazků, dokonce dluhů, které vám začínají přerůstat přes hlavu.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Dařit se vám bude především na poli finančním. Pokud máte potřebu změnit práci, udělejte to. Objeví se noví obchodní partneři, můžete si dokonce i vsadit. Pozor ale, jakým způsobem budete následně s penězi nakládat. Úspěchy nejsou samozřejmé, Vesmír vám dává dar a chce za něj pokoru.

Sova (23. 11. – 21. 12.)

Můžete mít sklony k riskantním krokům a dost neuváženým rozhodnutím. Pravdou je, že udělat občas něco bláznivého se skutečně vyplatí. Ovšem ne úplně vždy. Měli byste tedy mít své kroky alespoň trochu promyšlené a také počítat s následky svého jednání. Buďte tedy odvážní, ovšem i rozumní.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Vesmír má pro vás připravené překvapení. Může se jednat o zajímavou finanční sumu, se kterou nepočítáte, ale přesně se hodí k vašim záměrům. Také může jít o objevení životní lásky, především tam, kde jste hledání již vzdali. Nic ale nejde bez konkrétní snahy, jděte tedy svému štěstí naproti.

Vydra (20. 1. – 18. 2.)

Pokud vedete s někým spor, buďte nakloněni domluvě, kompromisu. V opačném případě se můžete dostat do kolotoče událostí, kdy si nebudete jisti výsledkem a následně dojde ke zbytečnému zklamání. Občas se vyplatí udělat ústupek, získáte klid a můžete si užívat života plnými doušky.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Osud se rozhodl, že si zasloužíte obrat k lepšímu, ovšem chce po vás, abyste se nechali vést jeho rukou. Dejte tedy událostem volný průběh, na konci celého procesu budou radost a štěstí. Bojovat je sice občas nezbytností, ale nyní se v zájmu úspěchu tasení zbraní a vymýšlení strategií raději vyhněte.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2453608
DnesDnes304
VčeraVčera620
Tento týdenTento týden1515
Tento měsícTento měsíc4554

Partnerské weby

apartman banner