02I268741HOROSKOP NA SOBOTU 26. LEDNA

BERAN: Vaše city a mysl jsou v rovnováze. ♥ Sdílejte krásné období s někým blízkým. Své příjemné pocity tak ještě znásobíte.

BÝK: Máte na to, abyste zvládli

delší procházku přírodou. Ona vás za to obdaruje přísunem sil do dalších zimních dnů. ♥ Vaše srdce chladné nebude.

BLÍŽENCI: Jste-li nezadaní, mějte oči na stopkách! Dnes se kolem vás jistě mihne ten pravý protějšek. Nepromeškejte svou příležitost.

RAK: Možná zvažujete větší nákup, zamyslete se ale nad jeho nutností. Peníze docházejí a tak zvažte, jestli vše, co chcete, opravdu potřebujete.

LEV: Víkend nepovažujte za příležitost, jak vyřídit resty, stále něco dohánět. Odložte starosti stranou, věnujte se zábavě a aktivitám, které vás potěší.

PANNA: Nevyplatí se vám snaha něco rychle sprovodit ze světa. Spěchej pomalu - to je moudré pořekadlo, kterým byste se měli řídit.

VÁHY: Nic se neděje náhodou. O tom se možná přesvědčíte na vlastní kůži. Nepodceňujte intuici, pozorně naslouchejte jak svému rozumu, tak i srdci.

ŠTÍR: Někdy je lepší nepředbíhat událostem a nepřemýšlet o věcech, které teprve nastanou. ♥ S kritikou zřejmě nic nepořídíte. Snažte si vidět na svém protějšku to lepší, za co si ho vážíte.

STŘELEC: Zdržujte se dnes hlavně doma. Užijte si rodinné pohody, potěšte se s partnerem. Cestu do vzdálenějších míst nechte na jiné dny.

KOZOROŽEC: Užijte si volného dne, zkuste si takzvaně vyčistit hlavu. Nejen, že to půjde opravdu snadno, ale dodá vám to spoustu nové energie.

VODNÁŘ: ♥ V rodině a partnerských vztazích můžete nastolit klid a harmonii. Snažte se o pochopení a vycházejte druhým vstříc.

RYBY: Můžete přijít na zajímavou myšlenku jak vydělat. Proberte vše s někým zkušeným. ♥ Navázané známosti budou perspektivní.

 

HOROSKOP NA NEDĚLI 27. LEDNA

BERAN: Abyste uhradili všechny své závazky, budete muset sáhnout do rezerv. Buďte opatrnější při výdajích a více myslete na budoucnost.

BÝK: ♥ Prožijte krásný den s někým hodně blízkým. Chvíle souznění si vychutnáte vzájemně a prožijete i krásný večer, kdy to zajiskří.

BLÍŽENCI: Dnešek je ideální pro relaxační masáž či meditaci. Pozitivní myšlenky upevní vaší sílu. Věnujte si chvilku o samotě.

RAK: Odložte plánované lenošení a vyrazte do lesa. Načerpejte energii ze stromů. V rámci kondice věnujte pohybu venku delší čas než obvykle.

LEV: Připravte se na to, že čas budete muset spravedlivě rozdělit mezi rodinu a důležitou osobu, jež potřebuje vaši pomoc. ♥ Hezké věci by se neměly odkládat.

PANNA: Buďte spokojení s tím, čeho se vám dostává. Vděčnost je klíčem ke štěstí. ♥ Se Štírem se dokážete vzájemně obdivovat.

VÁHY: Nemarněte čas nicneděláním, lelkováním, pasivitou. ♥ Sundejte si z nosu růžové brýle. Cosi nemusí být takové, jaké jste si vysnili.

ŠTÍR: Neváhejte v případě, že máte možnost obnovit staré přátelské vazby. Zatelefonujte někomu, po kom se vám stýská, koho jste už dlouho neviděli.

STŘELEC: Dopředu vás bude hnát neznámá síla, ale pozor na to, abyste to nepřehnali. Buďte prostě nadále opatrní. ♥ Buďte upřímní.

KOZOROŽEC: Den je jako stvořený pro výlety nebo jejich plánování. Vydejte se klidně do míst, která jste chtěli vždycky poznat.

VODNÁŘ: Pesimismus není na místě. Užijte si neděli v kruhu přátel nebo známých. Aspekty přejí plánům na koupi bytu či domu.

RYBY: O ospalém víkendovém dni se mluvit nedá. Ale nesnažte se stihnout všechno najednou, nepřepínejte síly. ♥ Láska má zelenou.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2457981
DnesDnes412
VčeraVčera695
Tento týdenTento týden1107
Tento měsícTento měsíc8927

Partnerské weby

apartman banner