snow 1854458 960 720BERAN: Čeká vás mimořádný den. Zažijete nečekané setkání s někým, kdo vám důvěřuje. Společně najdete cestu z jeho složité situace.

BÝK: Víte dobře, že to, co

máte, vás stálo spoustu úsilí a péče. ♥ Hýčkejte svou lásku a nenechte si nikým závistivým zkazit úžasný pocit.

BLÍŽENCI: Jste plni síly, je ten správný čas pustit se do velkých úkolů. Chcete třeba vymalovat kuchyň? Dnes to zvládnete levou zadní, jak se říká.

RAK: Dnes je váš šťastný den. Bude se vám dařit vše, nač sáhnete. Je ideální den i pro náročnější činnosti, protože fyzických sil máte dostatek.

LEV: Říká se, že se nic neděje náhodou. Jedna taková vám může převrátit den úplně naruby. Hvězdy slibují, že se máte na co těšit. ♥ Někdy je lepší pokorně přiznat chybu.

PANNA: Pokud jste měli z čehosi dnes strach, vaše obavy se nenaplní. Přízeň hvězd máte na své straně. ♥ V lásce očekávejte milé překvapení.

VÁHY: Planetární konstelace nevylučují nějaké těžkosti, potíže, překážky. Odhoďte obavy, nic se nejí tak horké, jak se uvaří. ♥ V lásce vstupujete na velmi tenký led.

ŠTÍR: Vyplatí se vám naprosto otevřená komunikace, nesnažte se nic zametat pod koberec. ♥ Nepodceňujte partnerovu žárlivost, mohlo by dojít k hádce.

STŘELEC: Udělejte si čas na rodinu a své blízké. Věnujte se jim a snažte se utužovat vazby. Vybudujete si tak stabilní - pevné - zázemí.

KOZOROŽEC: Očekávejte zprávu, která se zprvu nebude tvářit jako pozitivní, ale později zjistíte, že je vlastně velmi dobrá. Tak už to někdy v životě chodívá.

VODNÁŘ: ♥ Věřte, že v lásce nemá smysl taktizovat, sázejte raději na upřímnost. Konstelace vám teď přejí, tedy toho využijte.

RYBY: Síly vám postupně ubývají. Dokážete však rozlišit podstatné od nepodstatného, tak věnujte pozornost jen tomu, co nesnese odklad.

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2450824
DnesDnes603
VčeraVčera636
Tento týdenTento týden2855
Tento měsícTento měsíc1770

Partnerské weby

apartman banner