0922pohybyBERAN: Nemusíte být v dobré psychické kondici. Omezte svou komunikaci raději jen na pracovní rovinu, abyste někoho nechtěně neranili.

BÝK: V práci ani ve studiu si teď nestanovujte

příliš velké cíle. Jen byste si připravili zklamání z toho, že se vám nedaří. Buďte trpěliví.

BLÍŽENCI: Buďte týmovým hráčem. Nebojte se požádat kolegu, aby vám pomohl nebo poradit s určitým problémem, který nemůžete vyřešit. Nejste vševědoucí.

RAK: Možná byste nejraději nešli do práce nebo ideálně nevyšli z domu. Pokud je to jen trochu možné, poslechněte své tělo.

LEV: Není vyloučeno, že vás čeká nějaká nepříjemná situace. Obrňte se trpělivostí, potřebný nadhled vám ji usnadní. ♥ Životním změnám musíte jít naproti.

PANNA: Zdá se, že jste ve výborné fyzické i psychické kondici. Můžete ji podpořit pravidelným pohybem, některou z rekreačních aktivit.

VÁHY: Svou nesoustředěností byste se mohli dostat do úzkých. Všechno po sobě pečlivě kontrolujte, nic nešiďte, mohlo by se vám to vymstít.

ŠTÍR: Pozor na kritiku, neuvážená slova. Mohli byste přijít o někoho, kdo je pro vás důležitý. ♥ Velmi dobře si budete rozumět s Raky.

STŘELEC: Máte možnost se zviditelnit v oblastech, ve kterých jste si naprosto jistí v kramflecích. ♥ Mějte větší pochopení pro starosti partnera.

KOZOROŽEC: Pravděpodobně vás překvapí informace, která pro vás nebude až tak pozitivní. Jenže vše se nakonec v dobré obrátí.

VODNÁŘ: Konstelace avizují dobré zprávy, nějaká jednání se mohou pohnout správným směrem. ♥ S flirtováním opatrně.

RYBY: Pokud se obchodních a podnikatelských záměrů týká, nechte si poradit. Váš náhled dnes nemusí být objektivní.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2501905
DnesDnes157
VčeraVčera717
Tento týdenTento týden157
Tento měsícTento měsíc13251

Partnerské weby

apartman banner