0908ritulyBERAN: Potřebovali byste si nejspíš trochu odpočinout. Dopřejte si po práci třeba masáž a popovídání s někým milým u kávy nebo čaje.

BÝK: Můžete na sebe být pyšní. Neshody ve

vztazích jste přestáli a jste zase o něco silnější na zdolávání dalších životních zkoušek.

BLÍŽENCI: ♥ Dobře víte, že pro fungující vztah musíte něco udělat. Vaše aktivita přinese ovoce a podaří se vám nastolit harmonii.

RAK: I když můžete mít hlouběji do kapsy, netrápí vás to. Cítíte se dobře a to je hlavní. ♥ Kdosi si všiml, že vám to sluší a pochválil vás.

LEV: Necítíte se ve své kůži? Možná byste se měli zamyslet nad svou životosprávou a přehodnotit svůj jídelníček. ♥ Ve svým snech nemusíte být skromní.

PANNA: Buďte spravedliví, nepřežeňte to s nároky vůči okolí. Nepřiměřená očekávání by prohlubovala vaši frustraci. ♥ Máte rande? Pak je vám co závidět!

VÁHY: Dnes by se vám měla dařit jak manuální práce, tak záměry v duševní oblasti. Zkrátka za co vezmete, to půjde téměř hladce. ♥ S Blíženci si budete naprosto rozumět.

ŠTÍR: Situace vás bude nutit k tomu, abyste rozmýšleli jinak než obvykle. Nenechte se ovlivnit cizími názory. ♥ Máte-li partnera, vychutnávejte si společné štěstí.

STŘELEC: Dnešní zprávy nemusejí být úplně příznivé, ale nenechte se vyvést z míry. Pamatujte, že se nic nejí tak horké, jak se uvaří.

KOZOROŽEC: Přemýšlíte-li o změně bydlení, můžete začít plánovat. Pokud ne, nejspíš vás čeká návštěva krásného místa se špičkovým ubytováním.

VODNÁŘ: Může se dostavit nová inspirace, objeví se zajímavé nápady, vize. ♥ Názor partnera vás může nepříjemně zaskočit.

RYBY: O malou službu či finanční výpomoc vás může požádat známý, soused či kolega z práce. Dobře si to ale rozmyslete.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2476960
DnesDnes151
VčeraVčera749
Tento týdenTento týden3301
Tento měsícTento měsíc8590

Partnerské weby

apartman banner