sunset 3156107 960 720BERAN: Pokud dnes budete chtít někomu dokázat, že jste manuálně zruční, raději si to rozmyslete. Počítejte s tím, že vám všechno bude padat z ruky.

BÝK: Pečujte více o své

zdraví a nepodceňujte signály svého těla. Někdy je lépe se včas vypotit a dopřát si dostatek odpočinku.

BLÍŽENCI: Zkuste si vzpomenout na dnešní sen. Vaše nevědomí vám chce něco důležitého sdělit. Najděte si klidný kout, kde můžete přemýšlet.

RAK: Podaří se vám uklidnit nějaký spor, kterého budete svědkem. Zachovejte si však rovinu nestranného člověka a nezasahujte do řešení.

LEV: Zdá se, že jste ve výborné kondici, plni energie. Pokud máte před sebou složitý úkol, důležité rozhodnutí, věci by se měly posunout správným směrem.

PANNA:Váš pohled na svět je optimistický. Potvrdí se vám stará pravda, že s úsměvem dokážete mnohem víc. ♥ Střelcům raději uhněte z cesty. Hrozí hádky, nedorozumění.

VÁHY: Nestěžujte si, že se vám smůla lepí na paty. Pokud chcete něco změnit, je na vás, abyste svému životu dali jiný rozměr. ♥ Sáhněte si do svědomí.

ŠTÍR: Úkolů je před vámi velká hromada, ale nenechte se tím vyvést z rovnováhy. Chce to věci správně načasovat. ♥ Nemyslete si, že jste na úplném dně.

STŘELEC: V práci dostanete trochu více svobody pro jednání a vlastní iniciativu. Možná je tedy čas navrhnout nějaké účelné změny.

KOZOROŽEC: Nenechte se ovládnout černými myšlenkami, které pramení pravděpodobně z obyčejné únavy. Zítra možná vše uvidíte v jiném světle.

VODNÁŘ: Žádné zahálení, cosi se dává do pohybu. Uděláte dobře, když si promyslíte další kroky. ♥ Využijte svého šarmu.

RYBY: Co se financí a kariéry týká, není vhodný čas na riskantní kroky. ♥ Budete mít zřejmě příležitost k flirtu. Je na vás, jak ji využijete.

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2474560
DnesDnes308
VčeraVčera593
Tento týdenTento týden901
Tento měsícTento měsíc6190

Partnerské weby

apartman banner