4013RitulyBERAN: Někdo, na kom vám záleží, vám projeví svou náklonnost. Neváhejte, pokud chcete vztah prohloubit - jednejte rychle. Pozváním na kávu nic nezkazíte.

BÝK: Může se o vás pokoušet

nachlazení a zbytečně vám ubírat síly. Snažte se svému tělu dávat dostatek vitaminů a otužujte se.

BLÍŽENCI: Dejte si dnes pozor na své výdaje. Hrozí, že utratíte více, než můžete. Dobře zvažujte, zda tu kterou věc opravdu tak nutně potřebujete.

RAK: Podpora, kterou cítíte od nejbližších v oblasti vašich zájmů, je pro vás velice důležitá. Snažte se proto nemyslet jen na sebe a dopřejte totéž svému okolí.

LEV: Zbytečně hledáte problémy tam, kde nejsou. Je na čase, abyste leccos ve svém životě přehodnotili. ♥ Vedle Beranů se budete cítit báječně.

PANNA: Může vás zaskočit indiskrétnost člověka, na něhož spoléháte. Příště si dejte pusu na zámek, své tajemství si nechte pro sebe. ♥ Nic netrvá věčně, ani zklamání.

VÁHY: Nic není tak horké, jak se uvaří. Snažte se myslet pozitivně, zapomeňte na katastrofické scénáře. ♥ Láska potřebuje vedle slibů také konkrétní činy.

ŠTÍR: Ve finanční oblasti byste si mohli polepšit. To však neznamená bezhlavě utrácet. Raději myslete na zadní kolečka. ♥ Úsměv budete potřebovat.

STŘELEC: Měli byste pečlivěji plánovat svůj čas, aby vám ho zůstalo dostatek i na povinnosti. ♥ Překvapte partnera dárkem.

KOZOROŽEC: Na některé otázky budete muset hledat odpovědi jen ve svém nitru. ♥ Láska má mnoho podob, o tom se sami přesvědčíte.

VODNÁŘ: Hledáte-li práci, chcete ji změnit, nejste bez šancí. ♥ V rámci lásky se vám vyplatí jít do všeho s plným nasazením.

RYBY: S penězi nakládejte velmi opatrně, riziko ztrát je poměrně vysoké. ♥ Večer slibuje erotické jiskření. Využijete toho?

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2470986
DnesDnes198
VčeraVčera623
Tento týdenTento týden1401
Tento měsícTento měsíc2616

Partnerské weby

apartman banner