sunset 3156107 960 720BERAN: Do nového týdne vstoupíte šťastnou nohou. Bude se vám dařit a vylepší se i pracovní vztahy, které vás ještě před pár dny trápily.

BÝK: Pozor na roztržitost. Dnes byste někde

mohli zapomenout peněženku nebo doklady. Vše si pečlivě kontrolujte a soustřeďte se.

BLÍŽENCI: Můžete mít smíšené pocity. Může se vám zdát, že vás někdo za zády pomlouvá. Pokud to tak je, popřemýšlejte, zda vám na názoru daného člověka vůbec záleží.

RAK: Máte před sebou neutrální den, kdy byste měli vším relativně v klidu proplout. Velké výkony ale od sebe ani od druhých zatím nečekejte.

LEV: Někdo vás rozzlobil? Nerozčilujte se zbytečně, nesvědčí to vašemu zdraví. Snažte se myslet pozitivně. ♥ Se zrozenci znamení Vah najdete společnou řeč.

PANNA: Nepříjemnostem se člověk někdy nevyhne, ať se snaží jakkoli. Důležité je vzít si ponaučení, příliš se jimi netrápit, nepřipomínat si utržené „bolístky“.

VÁHY: Nepříznivé zprávy by vás neměly odradit od pracovního nasazení. Budou to právě neodkladné povinnosti, které vám na ně dají zapomenout.

ŠTÍR: Nenechte se nutit do žádných nákupů, investic, o nichž nejste přesvědčeni, že je nutně potřebujete. Hvězdy varují před ukvapeným rozhodnutím.

STŘELEC: Pokud dnešní den nezačal nejlépe, jeho závěr bude lepší. ♥ Pocítíte možná potřebu něco řešit se svými blízkými, ale pozor na zbytečnou kritiku.

KOZOROŽEC: V oblasti financí máte dnes planety na své straně. Využijte toho třeba pro neplánované investice či nákupy. Vyplatí se i charita.

VODNÁŘ: Nechte věci plynout. Je marné pokoušet se o cosi, dokud se nezmění vnější podmínky. ♥ Pozor na žárlivost.

RYBY: Nepanikařte, udržujte si odstup, určité věci nejspíš vykrystalizují samy ♥ Není vhodný čas na navazování nových známostí.

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2476962
DnesDnes153
VčeraVčera749
Tento týdenTento týden3303
Tento měsícTento měsíc8592

Partnerské weby

apartman banner