02I268741HOROSKOP NA SOBOTU 30. BŘEZNA

BERAN: Máte dobrou náladu a dostatek sil i chuti změnit něco k lepšímu. Poraďte se s partnerem a osvěžte drobnými změnami své bydlení.

BÝK: Udělejte si pohodové odpoledne ve společnosti přátel. Zažijete

příjemné rozptýlení, dozvíte se spoustu novinek a společně se i zasmějete.

BLÍŽENCI: Překvapí vás člověk, kterého jste dlouho neviděli. Pokud někoho takového potkáte na ulici, dejte se s ním do řeči. Uvidíte, že si máte co říci.

RAK: ♥ Pokud se chcete s někým seznámit, buďte otevření. Čím více toho o sobě povíte, tím spíš včas vyloučíte někoho, kdo by si chtěl jen hrát.

LEV: Hvězdy slibují perfektní den. Není vyloučeno, že potkáte zajímavé lidi, navážete užitečné kontakty, nová přátelství. ♥ S láskou vám narůstají křídla.

PANNA: Žádné kroky byste neměli uspěchat. Lepší je počkat, jak se situace vyvine. Nechte věcem volný průběh. ♥ Platí to i v lásce, partnerském vztahu.

VÁHY: Záleží pouze na vás, zda a jak dokážete víkend smysluplně využít. ♥ V lásce zažijete výjimečné chvíle. Potvrdí vám, že volba partnera byla správná.

ŠTÍR: Nesnažte se všechno kontrolovat, někomu něco diktovat. ♥ Nastal čas, abyste si upřímně odpověděli na některé otázky. Nemusí to ale být příjemná bilance.

STŘELEC:Nemusíte mít vše, co se vám líbí, nebo co vyžadují vaše děti. Pokud totiž budete příliš utrácet, můžete si zbytečně nadělat starosti.

KOZOROŽEC: Regenerujte, doplňujte vitaminy, věnujte se duchovním směrům. Plánujte příjemné chvíle s blízkými a hlavně teď odpočívejte.

VODNÁŘ: Fyzických sil nemáte na rozdávání, tak dobíjejte baterky, jak se říká. Můžete ale začít plánovat i nějaké nové projekty a aktivity.

RYBY:Potřebujete-li zatočit s nadváhou nebo skončit s nějakým zlozvykem, měli byste začít neprodleně. Nyní k tomu nastal vhodný čas.

 

HOROSKOP NA NEDĚLI 31. BŘEZNA

BERAN: Příroda má pro vás spoustu jarních kouzel. Vezměte si foťák a pozorně se dívejte. Vstřebávejte nejen krásné obrazy, ale i vůně.

BÝK: ♥ Je před vámi příležitost poznat někoho, kdo vás obohatí. Můžete rozšířit své obzory nebo poznat osudovou lásku. Štěstí vám přeje.

BLÍŽENCI: Trápí vás finanční problémy a stydíte se říct si o pomoc. I když je to možná drobnost, svěřte se blízkému a dostane se vám rady.

RAK: Podařilo se vám obstát v těžkých zkouškách a jste opět při síle. Zasloužíte si odměnu. Pokud máte s kým slavit, uspořádejte party.

LEV: Ne všechno, za co vezmete s urputností, se povede. To by vás však nemělo vést k rezignaci.♥+ V ložnici můžete počítat s milostným jiskřením.

PANNA: Podle hvězd jste ve výborné psychické a fyzické kondici. Nic by vám nemělo bránit uskutečňovat své plány a sny. ♥ Z překvapení zřejmě nevyjdete.

VÁHY: V dobré společnosti, při zábavě, člověk rád zapomíná na své předsevzetí žít zdravěji. Malé vyhození z kopýtka vám ale nemůže ublížit.

ŠTÍR: Každá chyba se dá napravit, a tak se zbytečně nelitujte. ♥ Některé věci nenaplní vaše očekávání, možná budou nad vaše možnosti, síly. Nechte emocím volný průchod.

STŘELEC: Cítíte-li se unaveni, doplňte vitaminy a zamyslete se nad pitným režimem. Omezte kávu, jinak vás bude bolet hlava.

KOZOROŽEC: V případě jakýchkoli překážek budou nejúčinnějšími pomocníky váš zápal pro věc a rozhodnost v jednání. ♥ Nepouštějte se do neplodných debat.

VODNÁŘ: Někdo z přátel nebo příbuzných vás může - nechtíc - zranit tím, co řekne. Pokud se tak stane, neurážejte se hned.

RYBY: Tento čas přeje zejména setkáním, tedy seznamování a výměně informací. ♥ Pokud jste sami, rozhodně byste neměli sedět doma.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2470986
DnesDnes198
VčeraVčera623
Tento týdenTento týden1401
Tento měsícTento měsíc2616

Partnerské weby

apartman banner