Beran
Rozmazlujte partnera.
V tomto týdnu byste si měli poněkud více předcházet a hýčka t svého partnera. V opačném případě vás nesmí překvapit či zaskočit fakt, že ho bude lákat víc svoboda než vaše blízkost. Třebaže prožijete čas naplněný nejistotami, ke konci týdne se může mnohé urovnat. Dostanete se do lepší konverzační formy. Výhodu v tomto ohledu získají především ženy, které budou obratnější.

Býk
Na nic nečekejte a vykročte.
Vaše inspirace a kreativita se budou projevovat pravděpodobně poněkud jinde než na poli pracovním. V této sféře se naopak může ukázat pasivita a jestliže jí podlehnete, se zlou se potážete. Prožijete-li snad nějaké milostné zklamání, potom vyčkejte, již o víkendu se může začít blýskat na lepší časy. Pamatujte, že na nic nesmíte jen čekat, štěstí musíte kráčet vstříc.

Blíženci
Zaměřte pozornost na práci.
V tomto týdnu můžete vhodně uplatnit svůj temperament, jen byste jím neměli plýtvat na milostné nevěry. K těm budou mít blízko především mladší ročníky z řad Blíženců. Když zaměříte pozornost na oblast pracovní, můžete zaznamenat zajímavé výzvy i nabídky. Pozor! Na jakékoli náznaky potíží reagujte včas a bezprostředně.

Rak
Problémy je třeba začít řešit.
Měli byste se snažit mluvit s okolím, právě díky tomu nepřehlédnete nabízející se výhody a určité příležitosti. V případě, že se objeví potíže s dokumenty a narazíte snad na něco nesmyslného, zřejmě se s tím budete potýkat delší dobu. Neztrácejte nervy! Zvláště muži by neměli hledat viníka, ale pracovat cílevědomě na odstranění problému.

Lev
Nesmíte udělat chybu.
Máte chuť pracovat, cítíte se nabití energií? Během tohoto týdne se vám může skutečně dařit v oblasti zaměstnání a to ať pracujete v jakékoli sféře. Jistou opatrnost je však nutné zachovat a pokud neuděláte chybu, nebudete si stěžovat ani na finance. Když si ale nedáte pozor, nejspíše zjistíte, jakou cenu má důvěra v jakýchkoli vztazích.

Panna
Tvrdohlavost vám nepomůže.
Pozor na projevy zbytečné tvrdohlavosti a neústupnosti. Snažte se nyní nejrůznějším sporům spíše vyhnout, věřte, že nejste natolik v kondici, abyste situaci zvládli bez dalších problémů. Jejich dopad by zřejmě nejvíce pocítily mladší ročníky. Ke svým potomkům se stavte shovívavě, ale ne zcela benevolentně. Máte na to, abyste našli společnou řeč a vzájemně se respektovali.

Váhy
Láska je mocná čarodějka.
Do popředí vašeho zájmu by se teď měla dostat nejen láska, nýbrž osobní vztahy všeobecně. Především ženy ve znamení Vah mohou zapůsobit svým osobním kouzlem, budou se projevovat jako příjemní a chápaví lidé. Neměli byste se však nechat balamutit hezkými slovíčky v případě, že se objeví někdo, kdo vás chce spíše využít. Důvěřujte své intuici, během tohoto týdne vás nezklame.

Štír
Žárlivost vám prospěšná nebude.
Mohou se ukázat nějaké nesrovnalosti na pracovišti i doma. Roli sehraje pravděpodobně žárlivost, případně váš zbytečně autoritativní přístup k lidem kolem. Uvažujete-li o koupi nemovitosti nebo pozemku, prostudujte důkladně veškerou dokumentaci, abyste později nebyli nemile překvapeni. U všech Štírů se může prohloubit zájem o krásné věci.

Střelec
Přemýšlejte nad vztahy.
Zřejmě se zamyslíte nad vztahy. Snad se kolem vás točí svůdné pohledy, ale opravdu chcete riskovat, máte-li momentálně stálého partnera? Zejména střední generace by si měla připomenout, v čem vězí podstata případných partnerských potíží. Možná ještě jdou pevná pouta uvolnit i jinak, než je jednoduše zpřetrhat. To, co se kolem odehrává, je odrazem dění ve vás.

Kozoroh
Moudro má do mládí daleko.
Některé věci se nebudou zřejmě rozbíhat tak rychle, jak byste si přáli. Věřte ale, že když nebudete zbytečně tlačit na pilu, prospějete tak celkové harmonii kolem, což se promítne do oblasti práce i vašich vztahů. Můžete se dočkat nečekaného projevu důvěry starších osob. Naslouchejte dobře tomu, co vám říkají, zejména mladší lidé by neměli podceňovat jejich moudra.

Vodnář
Nepodléhejte iluzím.
Zpočátku týdne bude vaše zdraví oslabené. Pokud si ale dáte pozor, vaše odolnost se zase postupně zvýší, aniž se projeví nějaká nemoc. Vyhněte se iluzím, těm mohou nyní podléhat hlavně ženy, jednejte pragmaticky. V zaměstnání bez váhání uplatňujte znalosti a schopnosti, máte příležitost vyniknout. Nezapomínejte však také na nutnou důslednost!

Ryby
Zamyslete se nad důležitostí věcí kolem vás.
Připravte se na období citových zmatků. Není však pravdou, že vám vše důležité uniká, že o něco přicházíte. Potřebujete jen více tolerance a optimismu, než se vše zase vrátí do normálu a vy získáte určitý nadhled a sebedůvěru. Vládnete diplomacií, vhodně ji tedy využijte. Zvláště muži mohou následně zaznamenat, že jistá vnitřní osamělost může být i plodná.
(han)
 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2457986
DnesDnes417
VčeraVčera695
Tento týdenTento týden1112
Tento měsícTento měsíc8932

Partnerské weby

apartman banner