Se Spiritem a Sanatoriem Europa do Řecka – Nea Vrasny

 

zajezd se Spiritem 6Super cena již od 6 600 Kč (doprava, program, ubytování 11 nocí)

Termín: 12. - 25. 9. 2020, doba pobytu: 12 dní/11 nocí (příjezd 13. 9. dopoledne, odjezd 24. 9. po poledni, příjezd do ČR 25. 9.). Téma programu: praktická péče o zdraví a krásu (lektorem je odborník z teplické kliniky a Sanatoria Europa).

Ubytování: rodinné penziony na pobřeží letoviska Nea Vrasna

Dvoulůžkové studio: 7 900 Kč/osobu

Třílůžkové studio: 7 100 Kč/osobu

Čtyřlůžkové studio: 6 600 Kč/osobu

Dvouložnicový apartmán s obytnou kuchyní: 7 100 Kč/osobu, neobsazené lůžko do počtu 4 osob: 2 400 Kč, 5. osoba (lůžko v kuchyni): 5 300 Kč

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, ubytování včetně energií, ložní prádlo, závěrečný úklid, wifi, služby delegáta po celou dobu pobytu, program Spiritu

Cena nezahrnuje: stravu, zdravotní pojištění, ručníky

paralia2V dosahu: lékařské a bankovní služby, restaurace, pekárna, markety

 

Doprava

Autobus Praha – Thessaloniki a zpět + transfer Thessaloniki – Vrasna a zpět.

Nástupní místa: Praha, Brno, Bratislava (+ možnost využít přípoje z Ostravy). Doprovod delegáta Spiritu po celou cestu.

V případě vlastní dopravy

- odpočet částky 4 100 Kč/osobu

- pokud přicestujete letecky, zajistíme vám transfer z letiště Thessaloniki a zpět (cena transferu: 45 euro/1 cesta, cena je za osobní auto, tj. 1 - 3 osoby)

- pokud pojedete vlastním autem, zašleme podrobné informace k cestě, včetně aktuálních poplatků

 

Možnosti stravování

- 11x domácí řecká kuchyně (obědy nebo večeře) ve smluvní restauraci: 2 500 Kč (hlavní jídlo, pečivo, salát, balená voda). Možnost dokoupení na místě: 9 euro/den

- Možnost zakoupení zájezdu formou dárkového poukazu.

- Záloha při rezervaci zájezdu: 3 000 Kč/osobu. Doplatek - nejpozději do 10. 8.2020

 

michalisDalší informace a objednání zájezdu:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu: 603 501 306.

 

Letovisko Nea Vrasna leží na břehu Egejského moře, v srdci rozsáhlého Strymonského zálivu, na hranici okresu Chalkidiki, přibližně 80 km od metropole severního Řecka Thessaloniki (Soluň). Spolu s letovisky Stavros a Asprovalta tvoří trojici ideálních turistických cílů pro všechny, kteří hledají kombinaci klidného ubytování a prostoru na pláži s možnostmi poznávání, zábavy, nákupů i dobrého jídla. Čisté a velmi slané Egejské moře má navíc blahodárné účinky na léčbu mnohých kožních, dýchacích a pohybových chorob.

Záliv Strymonikos lemuje téměř 20 kilometrů písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Rovinu kolem moře obklopují hory a díky dostatku vody v oblasti je záliv překrásnou kombinací modři a zeleně. Pobřežní zóny letovisek tvoří upravené promenády s restauracemi, rychlým občerstvením, kavárnami a plážovými bary. Za nákupy se můžete vydat na trhy nebo do kamenných obchodů v obci, v nevelké vzdálenosti od center naleznete i hypermarkety.

Oblast nabízí mnoho míst vhodných pro pěší túry či výlety za historií i přírodními krásami.

 

Tipy na výlety

Výlety se objednávají na místě u delegáta. V případě odpovídajícího zájmu lze na místě objednat výlety „na míru“.

Stagira/Olympiada

Prohlídka antické Stagiry, rodiště Aristotela – slavného filozofa a učitele Alexandra Makedonského.

Stará Vrasna + Agia Marina

Prohlídka tradiční řecké vesnice s kostelem Nanebevzeti Panny Marie, procházka k vrasenskému zázračnému prameni, návštěva vyhlášeného poutního chrámu Svaté Mariny ad.

Kavala - Thasos

Celodenní výlet – prohlídka starobylého města Kavala s byzantským hradem a rodným domem zakladatele královské egyptské dynastie Khedira - Mehmeda Ali. Poté odjezd do přístavu, odkud se pluje trajektem na ostrov Thassos, označovaný jako zelený klenot Egejského moře.

Thessaloniki (Soluň)

S více než milionem obyvatel je Soluň druhým největším řeckým městem a metropolí severního Řecka, významným přístavem, sídlem univerzity a pravoslavného metropolity.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2552694
DnesDnes333
VčeraVčera666
Tento týdenTento týden3611
Tento měsícTento měsíc2870

Partnerské weby

apartman banner