Sokol (21. 3 - 19. 4.)

S vašimi požadavky se nebojte obrátit na svého průvodce, je schopen a ochoten vám splnit cokoli. Zároveň ale očekává, že od vás i něco dostane, například pokoru. S přáními to

nepřehánějte, buďte trpěliví, vše přijde v pravý čas.

Bobr (20. 4 - 20. 5.)

Dopřán vám bude vnitřní klid a vyrovnanost, měli byste tohoto daru také náležitě využít. Nepodnikejte nic, co není v souladu s řádem, mohli byste snadno vybočit z cesty. Naslouchejte vyšší moci, pak nemůžete udělat chybu.

Jelen (21. 5 - 20. 6.)

Pokud se sami cítíte uvnitř krásní, budete stejně působit na lidi kolem sebe. Soustřeďte se na své nitro, chvalte své vnitřní já. Kolem vás se pak rozhostí klid, naleznete skutečné štěstí. Tak jednoduché to je. Je jen na vás, zda oslníte a oslovíte.

Datel (21. 6 - 21. 7.)

Střídání dobrých a špatných nálad je dáno energetickým procesem kolem vás. Je nestabilní ale hlavně proto, že sami se tak cítíte. Změňte své záření, projasněte auru. Praktikujte dechová cvičení, hledejte klidná a tichá místa, například les.

Losos (22. 7 - 21. 8.)

Uzavřete minulost, nic již nezměníte. Ohlížet se za sebe znamená jen pokulhávat za ostatními a marně se snažit je dohnat. Zastavte se, rozhlédněte se a zjistíte, že nakonec můžete být o dost velký krok vpředu. Zcela postačí, budete-li se dopředu také dívat.

Medvěd (22. 8 - 21. 9.)

Najednou vás může prostoupit zcela nečekané štěstí. Přijde ve formě výhry, krásného zamilování, skvělé pracovní příležitosti. Prostě někde očekávejte velký dar. Prostoupí vámi touha poznávat a nalézat nové věci a možnosti.

Havran (22. 9 - 22. 10.)

Využijte silné moci kolem vás, berte vše, co dává. Splňte si tajný sen, řekněte si o přidání peněz, běžte za novou prací. Ale pozor na to, jak rychle jdete. Mocná síla neznamená jen štěstí, je potřeba ji hlídat, může vás nepozorovaně i udolat.

Had (23. 10 – 22. 11.)

Božská moc je na vaší straně, dá vám, co potřebujete, dokonce ještě víc. Může vám pomoci snadno se dostat tam, kam míříte. Jenže zároveň by vás mohla i oslepit vlastní touha mít a ovládat přespříliš. Berte tedy jen to, co skutečně potřebujete.

Sova (23.11 - 21.12.)

Nezabývejte se příliš tím, co bude. Vaše přání se s největší pravděpodobností vyplní, ale cesta za ním může být okolními vlivy odkloněna. Vše chce svůj čas, svoji vlastní sílu. Nezasahujte tedy vesmíru do „práce“, nechte ho jednat a tvořit.

Husa (22. 12 - 19. 1.)

Nacházíte se na počátku dlouhého tunelu ústícího k naprostému osvícení. Cesta ale bude dlouhá a jistě ne snadná. Běžte, dívejte se kolem sebe, aby vám neunikl jediný detail. Nevíte, kdy využijete to, co vám nyní přijde zbytečné.

Vydra (20. 1 - 18. 2.)

Vezměte si ponaučení ze všeho, co se odehrálo, a nechte to také odejít. Jistě využijete v budoucnu všechny znalosti, ale také přešlapy a chybné úsudky. Nyní porostete, ale derte se ke světlu opatrně, dejte prostor všemu kolem vás.

Vlk (19. 2 - 20. 3.)

Stále vyvažujte špatné zážitky těmi dobrými, možná je vaše snaha příliš urputná. Hledejte rovnováhu, dobře hlídejte misky vah. Pokud bude nutné opustit některé vzorce, udělejte to. Jen tak získáte stabilitu a přehled, nové a jedinečné úhly pohledu.

Kartářka Nadine

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2500692
DnesDnes341
VčeraVčera645
Tento týdenTento týden3382
Tento měsícTento měsíc12038

Partnerské weby

apartman banner