head 2379686 960 720BERAN: Zdá se, že na poli financí by se vám mělo dařit. Nezapomeňte odměnit své blízké, kteří vám dali prostor k úspěchu.

BÝK: Jestliže si nedokážete vyhradit čas

jen pro sebe, pocítíte únavu a pokles sebevědomí. Važte si sebe i své práce. Jste totiž jedineční.

BLÍŽENCI: Pokud jste podráždění z přemíry práce, negativně se to podepíše na atmosféře v domácím prostředí. Zkuste trochu zvolnit. Určitou práci přenechte kolegům.

RAK: Možná vás potěší nečekaná odměna. Pokud máte chuť trochu si zariskovat, právě dnešek je tím správným dnem.

LEV: Na pracovní půdě nepůjde všechno úplně hladce, ale nic vás nezastaví. Svého cíle dříve či později dosáhnete. ♥ Partnerský vztah zřejmě projde zatěžkávací zkouškou.

PANNA: Neberte si případnou kritiku osobně, ale zkuste se nad ní zamyslet. Může vás posunout dopředu, odhalí vaše skryté rezervy. ♥ Netrapte se, naděje umírá poslední.

VÁHY: Neponechávejte nic na náhodě, nečekejte, že za vás někdo něco udělá. Čím dřív se pustíte do zdolávání překážek, tím lépe pro vás. ♥ Vaše šťastná hvězda stoupá vzhůru.

ŠTÍR: Starejte se jen o své věci, do cizích záležitostí nestrkejte nos. Nemuselo by se vám to vyplatit. ♥ Nebojte se otevřít srdce, nic tím nemůžete ztratit.

STŘELEC:♥Můžete se těšit na krok, který hodlá učinit váš partner. Velmi vás překvapí, oplaťte mu jeho snahu stejnou mincí.

KOZOROŽEC: Pamatujte, že pokud vám přes cestu přeběhne černá kočka, znamená to jediné - že jednoduše někam jde. Neberte vše tak vážně.

VODNÁŘ: Nečekejte, že vám něco spadne samo do klína, jak se říká. Zapracovat na tom, abyste uspěli, musíte vy. ♥ Řešte, co je třeba.

RYBY: Je-li před vámi více úkolů, zaměřte se na organizační stránku věci. ♥ Co se milostné sféry týká, nečekejte podporu planet.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2476959
DnesDnes150
VčeraVčera749
Tento týdenTento týden3300
Tento měsícTento měsíc8589

Partnerské weby

apartman banner