2724zrcadlováBERAN: Vaše fyzická kondice je na vrcholu a vy máte pocit, že všechno dokážete. Pozor si dejte ale na komunikaci s okolím. Mohli byste říci něco nevhodného.

BÝK: Najděte si chvilku jen pro

sebe. Úkolů, které máte teď před sebou, je hodně. Srovnejte si myšlenky a ujistěte se, že míříte správným směrem.

BLÍŽENCI: Pečlivě si dnes rozmyslete, kterou nohou vylezete z postele. Dnešek vás nejspíš bude stát hodně sil, ale je ve vaší moci vše zvládnout s nadhledem.

RAK: Máte-li pocit, že vaše argumenty nikdo neposlouchá, vše se někam řítí a vy ztrácíte kontrolu nad děním kolem, najděte si chvilku jen pro sebe. Potřebujete se uklidnit.

LEV: Jestliže vám někdo něco vnucuje, buďte ostražití. Co vypadá na první pohled lákavě, nemusí být skvělé. ♥ Trápí vás láska? Věřte tomu, že ještě nic není ztraceno.

PANNA: Můžete mít pocit, že vám cosi uniká mezi prsty. Nebuďte na sebe tak nároční. ♥ Hlas srdce a rozumu si protiřečí. Budete stát před těžkou volbou.

VÁHY: Možná někomu nespravedlivě něco podsouváte, vidíte ho v jiném světle, než by si zasloužil. Nebuďte tak kritičtí, potlačte svou potřebu všechno analyzovat, rozebírat.

ŠTÍR: V hektickém způsobu života byste neměli zapomínat na své zdraví. Naplánujte si prohlídku u praktického lékaře. Věřte, že to nebude ztracený čas.

STŘELEC: Nenáročný rozhovor vás donutí zamyslet se nad věcmi, o kterých jste už dlouho nepřemítali. Je ale zbytečné vracet se do minulosti.

KOZOROŽEC: Přepadne-li vás pocit zmaru a nicoty, znamená to jediné - potřebujete dobít energii. Masáž či bylinková koupel stoprocentně zaberou.

VODNÁŘ: Častěji mohou vznikat rozmíšky na půdě pracovní i rodinné (mezi příbuznými). ♥ S kritikou partnera buďte velmi opatrní.

RYBY: ♥ Jestliže se vám v záležitostech milostných nedaří tak, jak jste si představovali, obrňte se trpělivostí a tolerancí.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2469897
DnesDnes312
VčeraVčera674
Tento týdenTento týden312
Tento měsícTento měsíc1527

Partnerské weby

apartman banner