Kdo někdy nepotřeboval mlžit, říct milosrdnou lež, zatloukat? Samozřejmě se najdou zastánci absolutní pravdy, ale také mnoho lidí, pro které je lhaní zcela běžnou věcí. Jak jste na tom vy? Umíte lhát, jako když tiskne, nebo patříte k těm, kterým to moc nejde? To se můžete dozvědět z našeho zábavného testu. Vyberte si

Číst dál...

Historie lidstva je mimo jiné také historií střetů – válek a bitev. Pomocí našeho kvízu si můžete otestovat své znalosti slavných bitev a slavných vojevůdců.

  1. Na počátku roku 326 př. n. l. vpadl tento vojevůdce s vojskem rozděleným na dvě části do údolí řeky Kábul na hranicích Indie. Při

Číst dál...

Toužíte si užít volno nebo dovolenou, ale váš protějšek se v jednom kuse tváří otráveně a nemá o nic zájem. Jak se s tím vyrovnáte? Na to vám dá odpověď náš zábavný test. Vyberte si vždy jednu z možných odpovědí a nakonec body sečtěte.

Číst dál...

Rozhodujete o záležitostech chodu rodiny společně s partnerem? O tom, kdo má u vás doma hlavní slovo, může leccos napovědět náš zábavný test. Vyberte si vždy jednu z možných odpovědí a nakonec body sečtěte.

Číst dál...

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2550858
DnesDnes393
VčeraVčera641
Tento týdenTento týden1775
Tento měsícTento měsíc1034

Partnerské weby

apartman banner