Mnoho milovníků přírody chodívá do lesů nabírat energii... Bohužel, málokdo z lidí ví, jak ji správně ,,nasát“. Někteří prostě jdou ke stromu a sají, aniž by ho poprosili... jiní poprosí, nasají, ale nedají... jiní poprosí, dají, nasají, ale mají nazuté boty... Takže to zkusíme změnit, nabízíme vám podrobný návod, jak postupovat při výměně energií u stromu. Pamatujte, toto je návod na situaci, kdy pracujete s energií vědomě. Pokud si jen ke stromu sednete, aniž byste něco chtěli nasávat a strom vám energii dá, stačí mu pouze poděkovat, protože stromy energii dávají přirozeně samy. Pokud se nejedná o vědomou výměnu (jako v případě následujícího návodu), není energie tolik.
Co s sebou ke stromu:
1. Studenou vodu, odhadem 1-2litry.
2. Ručník, nebo něco jiného na utření nohou po zakončení rituálu.
Návod:
1. Výběr stromu
- Strom na energetizování byste si měli vybrat takový, aby se vám od prvního pohledu líbil a aby jeho kmen byl pro vás příjemný. Strom tedy vybíráte intuitivně.
2. První kontakt
- Mnoho lidí to nedělá, ale stromy mají rády, když jim řeknete, co jste zač a proč jste k němu přišli. Je důležité se ho zeptat, jestli si s vámi chce vyměňovat energii... a samozřejmě počkat, jestli řekne ,,ano".
Pokud neumíte se stromy komunikovat, zaměřte se na své vnitřní pocity. Pokud budete mít pocit, že je vše, jak má být, že je vše v pořádku, máte souhlas stromu a můžete pokračovat. Kdybyste se cítili nervózně nebo divně, jděte k jinému stromu.
3. Boty, ponožky a vše nepotřebné, co by vás tlačilo a omezovalo v pohybu, dejte dolů. U stromu musíte stát naboso, sundejte všechny řetízky, hodinky (náušnice, pokud jsou malinké, nevadí.). Kov těsný okolo těla brání průtoku energií a energie ubírá.
4. První dáváte energii vy, ne strom
- Poodstupte kousek od stromu, sepněte konečky prstů k sobě, roztáhněte prsty... dlaně od sebe, aby se nedotýkaly - tak vytvoříte velmi silný ,,vysílač energií" - posílejte do stromu tolik energií, kolik vám jen síly a představivost budou stačit. Je dobré odhadnout to tak na 10 minut.
5. Strom vám energii vrátí
- Přistupte zpět ke stromu, pořádně si polijte nohy vodou a obejměte jeho kmen. Ucítíte, jak se vám jeho energie vrací do těla. Můžete se postavit zády ke stromu a páteří se opírat o kmen, nebo strom klasicky obejměte. Vydržte u stromu 20 minut, můžete během nich měnit polohy od stoje k ležení.
Nohy si poléváte, abyste splynuli energeticky se zemí okolo stromu. Díky mokrým nohám docílíte nejlepšího energetického propojení, které je v podmínkách na této zemi možné.
6. Zakončení
- Až odpočítáte 20 minut, můžete pokračovat, pokud je vám to příjemné, nebo odejít. Pěkně svému stromu poděkujte za jeho sílu.
Osušte si nohy a můžete jít. Nasbíraná energie vám pomůže v dalších životních úskalích.
(ngn)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2433430
DnesDnes424
VčeraVčera729
Tento týdenTento týden3548
Tento měsícTento měsíc3548

Partnerské weby

apartman banner