Máte zablokovaná záda, trápí vás ztuhlé svaly? Místo tabletek z lékárny může účinně pomoci lidová medicína. Už odpradávna se v péči o tělo používaly rozličné soli, které uvolňují unavené tělo, urychlují hojení ran, jsou výborným kosmetickým ošetřením. Solné krystaly se považují za malý zázrak, který dokáže vytahovat z těla škodlivé látky, blahodárně prokrvuje tkáně, přispívá k zmírňování a tišení bolestivýc h míst.

Ideální volbou v případě revmatických potíží je polštářek ze solných krystalů. Doporučuje se například při zablokované páteři, potížích s plotýnkami, přináší úlevu prochladnutým kloubům, ztuhlému svalstvu, v neposlední řadě ulevuje menstruačním křečím i u projevů migrény.

Použití polštářku ze solných krystalů je velice jednoduché. Lze ho ohřát v mikrovlnné troubě a pak jej umístit na bolavou část těla. Na tělo se musí přikládat velmi opatrně, podle teploty polštářku. Nejprve lze polštářek přiložit přes oblečení, pak přímo na tělo, aby kúra byla efektivní a dostavil se potřebný účinek. Po přiložení cítíte příjemné teplo, polštářek intenzivně hřeje, čímž dochází k postupnému snižování napětí svalů, stávají se pružnější a poddajnější.

Také studený polštářek, který vložíme na dvacet až třicet minut do mrazáku, může mít ulevující efekt například při kousnutí hmyzem, na lehčí pohmoždění, k rychlejšímu hojení podlitin. I když ale nepociťujeme žádnou konkrétní bolest, lze polštářek ze solných krystalů využít jako účinný relaxační prostředek pro klidnější spánek.
(vos)
NÁŠ TIP: Pokud nevíte, kde takový polštářek sehnat, můžete si ho objednat v e-shopu Spiritu.
Cena 98 Kč, více informací v e-schopu.
Objednávat můžete a informace získáte na 844 111 172, objednávkové SMS 736 389 988

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2474825
DnesDnes573
VčeraVčera593
Tento týdenTento týden1166
Tento měsícTento měsíc6455

Partnerské weby

apartman banner