Magnetoterapie - léčebné používání magnetu v podobě magnetické rudy se objevilo již před začátkem našeho letopočtu. Nejstarší písemné zprávy o léčebném využití pocházejí od Etrusků.

K rozvoji tohoto typu léčby došlo až v 70. a 80. letech dvacátého

století.

Princip magnetoterapie spočívá v působení umělého magnetického pole určitých parametrů na lidský organismus. Jedná se tedy o fyzikální terapii, při které je generováno velkoplošně pulzující magnetické pole o nízké frekvenci. Magnetoterapie zmenšuje či úplně odstraňuje bolest, navozuje rozšíření cév, zmenšuje otoky, má protizánětlivý a hojivý efekt.

Galvenoterapie - jde o elektroléčbu přerušovaným galvanickým proudem, jenž tiší bolesti, aktivuje lymfu, zpevňuje svaly, mnohonásobně zvyšuje vstřebávání účinných látek, zpomaluje stárnutí, působí na detoxikaci buněk, zabraňuje vypadávání vlasů a celkově zlepšuje také pokožku.

Mineraloterapie - podle staroindických véd jsou krystaly minerálů kondenzátory kosmické a přírodní energie. Nejmenší částice krystalů ve své struktuře působí jako tvarové zářiče, nebo též transformátory či ladičky energií. Krystaly vydávají a převádí pozitivní energii do nemocné tkáně. Pomocí vibrací minerálů se v nemocné tkáni obnoví energetické pole poškozené tkáně a tím nastává její léčení. Působnost kamene do jednotlivých složek lidské bytosti tedy záleží na druhu kamene, stejně tak jako na jeho kvalitě. Každý kámen musí být specifický a neopakovatelný exemplář, univerzálně pak působí ve všech potřebných úrovních.

(luv)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2586099
DnesDnes72
VčeraVčera794
Tento týdenTento týden4992
Tento měsícTento měsíc16463

Partnerské weby

apartman banner