TOPAZ

Při nedostatku energie, při odstraňování nejrůznějších traumat, zvyšování houževnatosti a paměti volíme topaz jako doplněk k šatům barvy žluté, oranžové, zlaté nebo bílé s červenou.

ČESKÝ GRANÁT

Ten, kdo upřednostňuje

harmonii, pozitivní naladění a určitý druh osvobození, zrovna tak jako pocit bezpečí, by měl zvolit jako doplněk českého granátu například kombinaci žluté barvy se zelenou, růžové se zelenou, červené s fialovou a purpurovou, ale též červené se zlatou, bledě růžové s černou a fialové s červenou.

CITRÍN

Zvláště při odstraňování špatných návyků volíme citrín jako doplněk k šatům barvy zlaté, žluté nebo modré se zelenou. Pro zvýšení optimistické nálady, k potlačení negativních emocí a zároveň zvýšení působení proti nežádoucímu záření, se jeví příznivě kombinace zelené s purpurovou. Pokud trpíme vyčerpáním a potřebujeme logicky uvažovat a dobře vnímat, mohlo by takový stav nejsnáze navodit souznění citrínu s oblečením barvy korálové kombinované s citronovou žlutí.

ZLATO

Větší jistotu a také sílu, zbavování všech fobií i zpomalování stárnutí často přináší drahý kov zlato, zvláště v kombinaci oblečení žluté barvy se zlatou.

TYGŘÍ OKO

Abychom potlačili nervozitu a poněkud se uklidnili, je vhodné volit tygří oko v kombinaci oblečení barvy žluté.

NEFRIT

Zmírnit potíže s depresemi, zklamáním a přinášet uklidnění, právě tak jako pocit naděje, může kombinace doplňku nefritu k šatům v barvě modré se zelenou, žluté s červenou a zelené se zlatou. Při nejrůznějších fóbiích, léčitelských i samoléčitelských schopnostech se může doporučit nošení tohoto kamene v kombinaci smaragdově zelené se světle zelenou nebo korálové s olivově zelenou.

JANTAR

Zejména ten, kdo se chce uvolnit a vymanit z negativních emocí a frustrací i obav z budoucnosti, osvobodit se a povzbudit, měl by volit jantar jako doplněk barvy žluté, vínové, modré s purpurovou či modré s růžovou. Pro zvýšení něžnosti při sexuálních projevech pak volíme růžovou s fialovou nebo žlutou s černou.

GRANÁT

U jedinců, kteří mají trudnomyslné či sebevražedné úmysly, problémy s pamětí, špatně si vybavují staré vzpomínky, jsou často podráždění a bývají až příliš emotivní, se může osvědčit doplněk granátu v kombinaci modré s purpurovou, modré se zelenou, bílé s růžovou, ale i barvy lila, vínové, světle tyrkysové nebo zlaté se stříbrnou.

OLIVÍN

Kdo si oblíbil olivín, mohl by za určitých podmínek působit značně harmonicky, nadějně i se zjasněným myšlením se zvýšenou koncentrací a tvořivostí, přičemž se i snáze uplatit v uměleckém projevu, zvláště pokud se obléká do odstínu olivově zelené barvy, ale i do kombinace žluté se zelenou, fialové se zelenou, růžové se zlatou nebo bílé s tyrkysovou.

BERYL

Při rychlém čerpání energie a magické síly, při překonávání špatných návyků i zlozvyků, zrovna tak jako pro lepší koncentraci a inspiraci, by měly volit osoby nosící tento kámen oblečení v barvě červené, žluté se zlatou nebo černé s bledě růžovou. Aby tento kámen lépe chránil proti nepříznivému působení stresu, zesílí se jeho moc, když se stane doplňkem oblečení barvy tyrkysové s purpurovou. Při zbavování duševního zmatku spojte účinnost berylu nošením šatů žluté a bílé barvy.

(kov)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2470878
DnesDnes90
VčeraVčera623
Tento týdenTento týden1293
Tento měsícTento měsíc2508

Partnerské weby

apartman banner