Bronislava Kubějová žije ve Valašském Meziříčí a díky schopnosti spojení s nebeskými bytostmi a znalostem vesmírných zákonitostí pomáhá lidem uvědomit si sebe, jejich cestu. Učí je, jak si mohou se svými problémy pomoci, aby se stali vědomými tvůrci svého

života. Pro Bronislavu se tato práce stala posláním.

V čem spočívá vaše terapeutická práce?

Při poradenské, terapeutické činnosti nebo v mé Škole vědomého tvoření předávám zkušenosti, které jsem získala prací sama na sobě, ale i s mými klienty. Mým záměrem je přivést lidi ke světlu, aby našli své vnitřní božství, svůj potenciál, viděli svět pravdivěji a v souvislostech. Pomáhám jim otevřít se a probudit. Život tady na Zemi nemusí být jen o práci a o starostech. Abychom žili kvalitní život, který si budeme skutečně užívat, měli bychom sladit tělo, duši a ducha.

Vyšla vám kniha "Vesmírná nápověda v praxi". Co vše se z ní čtenáři dozvědí a naučí?

Čtenářům nabízí možnost porozumět svému životu a pomoci sami sobě. Je to kniha plná praktických rad a konkrétních návodů ke zlepšení života, které jsem získala při své práci. Předávám v ní jak své zkušenosti s Vyššími energiemi, tak zkušenosti všech ostatních, kterým má služba pomohla a otevřela nové možnosti.

 V knize jsou uvedeny možné souvislosti aktuálních problémů s minulými životy a jejich důsledek v současnosti. Najdete v ní odpovědi na to, co udělat, abyste byli sami sebou bez omezování, strachu a negativních pocitů. Dozvíte se, jak znovu získat a obnovit spojení se svou vnitřní moudrostí, která je tolik potřebná pro rozhodování v životě. Dále také jak najít vnitřní klid a mír, zažívat radost a spokojenost v rodinách a vztazích.

Více se můžete dozvědět na mých webových stránkách (www.bronakubejova.cz).

Jaký je váš nejsilnější zážitek, na který nikdy nezapomenete?

Každý den je plný zážitků a je na nás, jak na ně budeme pohlížet. Je to naše volba, zda budeme v roli oběti nebo nepříjemnou situaci přijmeme jako lekci.

Nikdy nezapomenu na událost, která posunula můj život jiným směrem. Jedno březnové ráno, před mnoha lety, jsem uslyšela hlas, který mi říkal, abych všeho nechala a hned šla do pokoje. Byl důrazný, stále opakoval, ať jdu. Do té doby jsem neměla žádnou takovou zkušenost s nebeskými bytostmi a byla jsem hodně překvapená, že slyším hlas i naléhavost té žádosti. Šla jsem po schodech nahoru do pokoje a uviděla blízkou osobu, jak se sebepoškozuje. Byl to šok, stačilo málo a už by ten člověk nebyl mezi živými. Ale díky tomu hlasu se ho podařilo zachránit a podstoupil dlouhodobé léčení.

Jsem nesmírně vděčná za tuto šanci, za vesmírné upozornění. Změnilo mě to. Už vím, že na nás stále někdo dohlíží, ochraňuje nás a vede.

S čím se na vás lidé nejčastěji obracejí?

Nejčastěji s klienty řešíme vztahy s  kolegy v práci, s dětmi, s partnery nebo rodiči. Také zjišťujeme příčiny strachu, obav, fobií, alergií, vyhoření, problémů s financemi, zdravím, neplodností, nespavostí, se školou atd.

Navrhnu s vesmírnou nápovědou co nejlepší možná řešení a východiska z různých životních situací a trápení. Pomohu zprostředkovat odpovědi na otázky, se kterými se zrovna ve svém životě klienti potýkají.

Co byste doporučila - poradila - čtenářům Spiritu?

Milí čtenáři, chtěla bych, abyste si každý den udělali čas na sebe, na své koníčky a na to, co vás baví a přináší vám radost. Nebojte se změn. S vesmírnou podporou můžete prožívat radostný a naplněný život!

Ludmila Veselá

Knihu Bronislavy Kubějové Vesmírná nápověda v praxi si můžete zakoupit v zásilkovém obchodě Spirit na bezplatné lince: 800 05 259.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2587974
DnesDnes369
VčeraVčera852
Tento týdenTento týden1221
Tento měsícTento měsíc18338

Partnerské weby

apartman banner