Spirit je pro mnohé lidi srdeční záležitostí. Co o týdeníku říkají a co mu do budoucna přejí osobnosti, spolupracovníci a další lidé? 

Jiří Švejda, spisovatel: SPIRIT je duch a duševno, také kuráž a zápal pro věc, přátelská povaha a rozpoložení, Spirit oživuje i povzbuzuje... To vše přináší už celé čtvrtstoletí, a proto ho mám rád.
Jan Miklánek, lékař zabývající se alternativními způsoby léčby: Rozhodl jsem se tento časopis podpořit svými zdravotními články převážně z oblasti alternativní medicíny, protože jsem přesvědčen, že právě tento časopis může sehrát velkou roli v té myšlence, aby alternativní medicína spolu s klasickou medicínou zavčas udělala pro každého jedince, který se bude chtít takto léčit, své maximum a tak abychom dosáhli rychlejší a kvalitnější uzdravení každého takto ošetřeného jedince. Vlastně asi před dvaceti roky mne k tomu vyzval zakladatel časopisu, který už po léta mé myšlení z alternativní medicíny dobře znal. Jsou zde obsažené mnohé i moudré články, intuice mnoha dopisovatelů, jejich prožitky, zážitky, receptury na dobré pokrmy a receptury i vedoucí k uzdravení člověka od jeho nemocí a trápení. Mluvil jsem s mnohými čtenáři, a Spirit jich má mnoho, kteří stále odebírají tento časopis a jsou s jeho obsahem, náplní i radami hodně spokojení. A to je dobrá vizitka i do dalších let, aby tento časopis prosperoval a přinášel lidem, radost, jistotu, dobrá pojednání, nádherné kladné příklady, příběhy ze života , poznávání přírody, a hlavně návody k uzdravení.
Jarmila Mandžuková, spisovatelka: Týdeník Spirit mě provází již téměř deset let. Jeho prostřednictvím získávám zajímavé informace, praktické návody a užitečné rady z mnoha oblastí života. Je pro mne velkým pomocníkem i v mojí práci, neboť alternativním metodám a ezoterice se věnuji ve svých knihách. K významnému výročí přeji spokojené čtenáře, kteří budou každý týden s nadšením či vzrušením číst časopis Spirit.
Venuše Studničková, bylinkářka a fytoterapeutka: Spirit je opravdu zajímavý časopis, který nabízí spoustu článků a také rad. A také se v něm potkávají úžasní lidé, které spojuje zájem o přírodu, o tajemno, nebo alternativní způsoby léčby. Vždycky jsem se v něm dočetla něco, co bylo pro mě novinkou. Už spousty let. Ani jsem nevěděla, že tolik… Spirit je prostě srdeční záležitost na celý život.
Helena Šterclová, trafikantka: Když jsem si Spirit poprvé přečetla, okamžitě jsem se do něj zamilovala. Baví mě v něm číst naprosto všechno, protože obsahuje témata, která mě zajímají. Druhý takový časopis u nás není. Já si schovávám všechna čísla a mám jich opravdu požehnaně. Všem nám, čtenářům, přeji, aby vycházel ještě dlouho a dlouho.
Naďa Kučerová, kartářka a spisovatelka: Mám ráda tajemno, ezoteriku, všechno, čemu říkáme „nevysvětlitelné.“ Spirit je ten, který dává možnost nahlédnout do všech možných tajů a záhad. Velmi ráda se do nich nořím a pokouším pochopit to, co možná pochopit ani nejde a s největší pravděpodobností nikdy ani nepochopíme. Jenže právě o tom to celé je. Asi všichni milujeme pocit, kdy jen tušíme, co by mohlo pod tou pokličkou být, ale možnost nahlédnout nemáme. Nejsem, prostě, žádá výjimka. Zároveň mi opravdu jde o to, žít kvalitní život bez chemie a to hlavně v době nemoci. Alternativní medicína je tedy součástí mého života. A je i Spiritu. Čili další téma, které zde najdu zcela určitě. Komu by se nelíbily rady na všechno možné? Spirit je prostě studna informací, které pokládám za důležité a pro mě i zajímavé. V běžném tisku se těžko dočtu to, co chci vědět a zároveň se i pobavit, eventuálně trochu i bát. Čtu ho proto i velmi dlouho a doufám, že ještě dlouho budu číst. Díky za něj. Zároveň chci i popřát k těmto krásným narozeninám, aby byl stále tak zajímavý a možná ještě zajímavější. Aby našel své čtenáře v každé době. Aby nadále nosil lidem to, co nosí – často dech beroucí čtení.
Lenka Mohammadi, Andělská paní, meditace, andělské terapie a léčení, karty: Je to více než 20 let, kdy jsem každý týden hltala informace, které mi Spirit u mého duchovního probouzení poskytoval, a těšila se na každé vydání. V té době jsem neměla internet, vše tištěné jsem vítala a Spirit vždy vyhrával. To, že se tak dlouho a v dnešní době internetu drží na trhu, vypovídá o jeho kvalitě. Stejně jako lidé, tak i Spirit prochází stálým posunem, protože nám ho zprostředkovávají zase lidé, a vnímám, že jejich práce, která se za každým vydáním nového čísla skrývá, je poctivá, ve snaze pomoci více a více lidem, posvítit čtenářům na jejich cestě zde na Zemi. Ukazuje nám, že skrze lidský život žijeme ten duchovní, že to, co se nám někdy v životě stane - odehraje, není proto, že jsme blázni, ale že opravdu mezi nebem a zemí je toho mnoho, co lidská mysl nemůže logicky pobrat. Proto mám Spirit ráda, oslovuje lidi, kteří mají otevřené mimosmyslové vnímání, a je reproduktorem právě takových lidí.
Richard Sacher, spisovatel, moderátor, zpěvák a astrolog: Těch důvodů je víc. Vyjmenuji alespoň některé. Zaprvé – je to ryze české periodikum, zadruhé – není to bulvár, zatřetí – nevlastní ho žádná politická strana, začtvrté – mám rád tajemno, zajímavosti ze světa a přírodní medicínu, zapáté – redaktoři jsou profesionálnější než mnozí pražští kolegové, zašesté – moje matka ocení i křížovky, sudoku a televizní program a zasedmé – rád se Spiritem spolupracuji. Pevně doufám, že bude vycházet co nejdéle a že si udrží svůj kvalitní standard!
Astrolog a terapeut, Vít Kuntoš: Není příliš mnoho periodik, která by se pravidelně věnovala ezoterice, záhadám a zdravému životnímu stylu. Proto si velice vážím týdeníku Spirit, který každý týden přináší různá zajímavá témata. Jako pro astrologa je pro mě důležité, že na stránkách dostává právě astrologie bohatý prostor. A to nejenom ve formě novinových horoskopů, ale i v podobě seriózních astrologických analýz. Ve spoustě témat si ale najde
každý, co ho nejvíce osloví, a každé číslo nás tak může posunout na naší cestě vpřed.
Hannah J. Nesvadba, karmaložka - numeroložka, lektorka a spisovatelka: Tento časopis byl mojí útěchou v době naprostého temna v oblasti ezoteriky, posouval mě svými informacemi stále dál. Před X lety to byl jediný prostředník mezi mnou a tím, co jsem si myslela, o čem jsem přemýšlela a v čem jsem lavírovala. Nakontaktoval mě na spoustu osobností, které se ezoterikou zabývaly, na lidi, kteří pořádali seminář a kurzy a byli pro mě jakousi GPSkou v mé práci, kterou se zabývám již 22 let. Tento časopis, jako jediný, mi dal vždy volnou ruku při psaní predikcí a článků, nikdy mi nezasahoval do textu, čehož si nesmírně vážím. Dodnes čte Spirit nejen moje maminka, ale velká část naší rozvětvené rodiny.
Jana Soukupová, spisovatelka a manažerka Sanatoria Europa: Spirit sleduji už od samotného začátku, co vychází. Líbí se mi tematicky a navíc nabízí odpočinek od politiky a reklam, které s obsahem nemají nic společného. Je vidět, že autoři, kteří se v něm objevují, mají k daným tématům opravdový vztah. Spirit začal u nás vycházet jako „průkopník“ svého druhu a v mnoha směrech zůstává obdivuhodným a originálním projektem.
Dominik Tomáš Tetík, kineziologie, masáže, reiki, rituály a terapie: Mám rád Spirit, protože v něm nalézám zajímavé informace napsané dobrým slohem, tedy je lze rychle vstřebat, pochopit. Líbí se mi provedení - rádoby bulvár, ale není to bulvár. Spirit je překvapivě objektivní a je to příjemné čtení.
Milan Přibyl, Vyšetřovací tým paranormálních jevů: Týdeník Spirit si kupuji pravidelně a to nejen proto, že s redakcí spolupracuji. Jsou v něm zajímavé články. Sice se nejvíc pídím po „duchařských“ příbězích, ale přečtu si vesměs vše, tedy i nejrůznější rady pro zdraví a podobně.
Kristýna Radová, Komyo reiki, mandaly a energetické obrázky: Mám ráda Spirit, protože obsahuje články o spoustě zajímavých témat, o nichž se mnohdy člověk nikde jinde nedočte.

VELKÁ SOUTĚŽ k výročí Spiritu
Vážení čtenáři, máme pro vás k výročí Spiritu připravenu spoustu cen, které čekají jen na to, až je někdo z vás získá. A co máte pro výhru udělat? Zúčastnit se naší soutěže a poslat autorskou fotografii či krátký příběh, které se váží k tématice Spiritu.
Fotografie a příběhy posílejte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo adresu redakce (Ve Stromkách 10, 400 10). Nejhezčí příspěvky zařadíme do slosování o ceny, otiskneme je na našich stránkách a zveřejníme na webu.
A oč se soutěží?
Hlavní cena - poukaz na třídenní bezplatný pobyt pro dvě osoby v lázních Teplice v Čechách, se slevami na vybrané služby Sanatoria Europa.
2. cena – kosmetický balíček Sanatoria Europa v hodnotě 900 Kč.
3. cena - kosmetický balíček Sanatoria Europa v hodnotě 500 Kč.
4. cena - Stříbrný amulet „Indická mandala ochrany života“
5. cena - stříbrný amulet „Hvězda života“ s červeným kamínkem na stříbrném řetízku
6. cena - magnetický náramek s magnetickým přívěskem na krk
7. cena - magnetický náramek
8. cena - hematitový magnetický náramek
9. cena - ochranný amulet „Vitsa rea“ – Bůžek síly a rozhodnosti (pozlaceno)
10. cena - bylinný sypaný čaj „Hvězda života“

OTÁZKA PRO ČTENÁŘE
Týdeník Spirit letos slaví 25. narozeniny. Při té příležitosti chceme dát prostor i vám, našim čtenářům, a tak se vás chceme zeptat - PROČ MÁTE RÁDI SPIRIT?
Pro pisatele nejlepší odpovědi na tuto anketní otázku čekají zajímavé dárky.
Odpovědi můžete zasílat na adresu: redakce týdeníku Spirit, Ve Stromkách 10, 400 10 nebo e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Dárek všem čtenářům
Od 27. února do 3. dubna 2015 můžete využít 25 % slevy na zboží, které najdete na stránkách Spiritu.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2472442
DnesDnes466
VčeraVčera563
Tento týdenTento týden2857
Tento měsícTento měsíc4072

Partnerské weby

apartman banner