Syndrom chronické únavy se jako lékařská diagnóza dříve příliš neuplatňoval. Existují i jiné příčiny, proč může být touto nemocí člověk postižen? P. V., Nová Paka

Někteří odborníci tvrdí, že je tento syndrom módním fenoménem. Jeho podstata údajně vychází z uspěchaného života a špatné

životosprávy. Ale co když jsou postižení jedinci ovlivněni uhranutím, tedy energetickým působením jiné osoby?

Rusové častokrát hovoří o „újmě“. Újma je také ovlivňování jedince, a to prostřednictvím bioenergie. Stačí, když se někdo s oslabeným biopolem dostane pod vliv člověka se silnějším „obalem“. Tento vliv je ale neúmyslný, zatímco u uhranutí jde o útok cílený.

Uveďme si alespoň jeden příklad. Pan Vladimír se léčil se syndromem chronické únavy. Po poradě se zkušeným psychotronikem zjistil, že se stal pravděpodobně obětí vědomého vlivu, uhranutí. Toto uhranutí , na rozdíl od zmiňované újmy, vetšinou vyvolává zkušený „upír“ či „upírka“. Někteří léčitelé svým klientům dokonce poradí jak odhalit, zda doopravdy uhranutí byli. Existuje několik spolehlivých metod, například použití zrcadlové magie, recept s ohněm a vodou, případně diagnostika za pomoci speciální směsi sušených bylin. Ale pozor, diagnostik i zkoumaná osoba se dostávají do vážného nebezpečí, neboť každé koketování s magií je opravdu rizikové. Opravdoví magici vědí, že bílá a černá magie neexistuje, je pouze magie jedna, rituály, které manipulují s energiemi.

Proti syndromu chronické únavy se můžeme celkem spolehlivě chránit, například speciálními cviky a doplňkovou meditací. V minulosti někteří lékaři pacienty s podobnými příznaky považovali za hypochondry. Díkybohu, doba se už změnila.

(nov)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2585744
DnesDnes511
VčeraVčera874
Tento týdenTento týden4637
Tento měsícTento měsíc16108

Partnerské weby

apartman banner