Novoluní proběhne 4. července ve vodním znamení Raka. Při novoluní budou v konjunkci planeta komunikace Merkur a planeta lásky Venuše. Tématy Raka jsou domov, rodina a zázemí. Venuše přinese touhy zútulňovat naše domácí či pracovní prostředí, Merkur přinese hodně mluveného a psaného slova, cesty a

vyřizování na úřadech v oblasti rodiny a domova. Úplněk vrcholí 19. července v zemském Kozorožci. Je ho tématy jsou pracovní aktivita, práce a kariéra. Úplněk leccos ukončuje, uzavírá. Vnese jasno a pořádek do pracovní oblasti.

Karmický Saturn má zpětný chod až do 13. srpna, postaví před nás nevyřešené životní zkoušky, jež nás zocelí a přinesou důležité ponaučení. Jelikož se pohybuje Střelcem, přináší těžkosti spojené s energií Střelce, tedy s cestováním, vzděláváním a úřady. Po dobu zpětného chodu budeme řešit záležitosti spojené se zpřísněním úředních záležitostí, jako je třeba u podnikatelů „kontrolní hlášení“, dále se změní systém vzdělávání a zkoušek, mezi něž patří i státní maturitní zkouška. Říká se, že Střelec „boří hranice“, tedy bude nadále aktuální situace s imigranty. Jelikož se potkávají přísný Saturn a dobroděj Jupiter, je jasné, že nadcházející zkoušky jsou tu pro naše budoucí dobro. Když se ohlédneme do minulosti, do doby, kdy rovněž pobýval Saturn ve Střelci, zjistíme, že proběhla například „sametová revoluce“, díky níž se uvolnily možnosti cestování do zahraničí, byla zbořena berlínská zeď a podobně. Jak se říká - konec dobrý, všechno dobré.

BERAN

V červenci se Slunce pohybuje Rakem a o novoluní se přidají ke Slunci i Luna, Venuše a Merkur. Planety přejí tématům domov, rodina a pracovní zázemí. Lze si vylepšit domácnost, přesunout se do lepšího prostředí, a to i pracovně. Mars je aktivní v otázkách financí a sexu. Užíváte si přízně planet, ale pozor na Černou Lunu plující Štírem, která vám může znepříjemnit finanční situaci. Také vás může ponoukat v oblasti sexuality, tedy pozor na nevěry a volné, nevázané vztahy, nemusely by se vyplatit. Úplněk přinese zajímavou situaci v pracovní oblasti. Měli byste si dořešit životní a pracovní pozici, úplněk vám pomůže nasměrovat se na životní cestě. Můžete potkat životního partnera, počít dítě, začít nový projekt. V srpnu Mars opět otevře témata zahraničí, vzdělávání, úřadů a soudů. Ve společnosti Saturnu vám Mars přinese situace, které prověří, zda jste si udělali pořádek v životě.

BÝK

V červenci se Slunce, Venuše a Merkur pohybují Rakem. O novoluní se k nim přidá i Luna a vám se otevře téma učení, cestování, můžete řešit dopravní prostředek, cosi podepisovat, hodně komunikovat. Mars stále působí v oblasti vztahů. Úplněk téma rozšiřování znalostí ukončí. Řešíte-li nějaké úřední či soudní záležitosti, úplněk do nich vnese jasno. Budete vylepšovat svůj domov, zkvalitňovat pracovní prostředí. Čas na konci července a v srpnu se bude točit kolem domova, rodiny, žen v rodině a vašeho zázemí.  

BLÍŽENCI

V červenci se Slunce, Venuše a Merkur pohybují oblastí peněz. Novoluní vám otevře možnost vydělat peníze, uvědomíte si svou vlastní hodnotu. Planety vám přejí ve finanční oblasti. Mars působí v tématech služba pro druhé, zdraví a nemoc. Spolu s Černou Lunou vám připomene, že zdraví máte jen jedno. Naplánujte si zdravotní prohlídky, popřípadě operace, ke kterým se delší dobu odhodláváte. Začněte žít zdravě, udělejte něco pro své zdraví. Úplněk ukončí téma majetku a peněz, které máte ve společném vlastnictví s další osobou nebo bankou, vnese jasno do financí. Konec července a srpen otevírají dveře cestám, úředním záležitostem, vzdělávání a také záležitostem spojeným s dopravními prostředky. Je to ideální čas k cestování, účasti na kurzech a k dalšímu vzdělávání. Srpen a září pak budou více o vztazích pracovních i partnerských.

RAK

V červenci se Slunce, Venuše a Merkur dostanou do společného seskupení v Raku. Planety spojí své silné pozitivní energie a budou vám přát. Novoluní vám otevře nové projekty, můžete vykročit na cestu za úspěchem. Ale Černá Luna spolu s Marsem ve Štíru vám mohou  trochu znepříjemnit život v tématech děti, partneři, tvorba a plodnost.

Úplněk vnese jasno do oblasti vztahů. Vyřeší všechny dohody, smluvní ujednání a nastaví nové podmínky. Můžete ukončit nevyhovují smlouvu nebo vztah, případně naopak uzavřít dohodu či nový vztah. Konec července a srpen budou o hodnotách a penězích, které k vám proudí. Srpen a září opět provětrají zdravotní záležitosti. Mars spolu se Saturnem prověří vaše zdraví, nebo budete pečovat o druhou osobu. Zdraví je pro vás téma dlouhodobé, Saturn vyzkouší, co jste schopní a ochotní udělat pro zdraví své nebo pro zdraví osoby blízké.

LEV

V červenci se kolem Slunce pohybují Venuše a Merkur. O novoluní se k nim přidá Luna, otevře se tak vaše brána do duše. Budete přemýšlet a rozjímat, jak dál naložit se svým životem, kudy se ubírat. Začnete rekapitulovat, co se povedlo, co naopak chcete ukončit. Začnete se připravovat na novoluní ve Lvu, které proběhne v srpnu. Do 2. srpna byste si měli dávat pozor na sebe i svou psychiku. Úplněk vnese jasno a ukončí nějakou situaci spojenou se zdravím, dořeší se jakési zdravotní záležitosti. Od 12. července putuje Venuše znamením Lva. Tři týdny budete neodolatelní a nepřehlédnutelní. Za Venuší vstoupí do Lva i Merkur, planeta komunikace a 22. července i Slunce, vládnoucí planeta znamení Lva. Díky Merkuru vás bude slyšet a bude se o vás mluvit. Je to pro vás energeticky velmi silné období. V srpnu a září si musíte dát do pořádku partnerské a pracovní vztahy, svou tvorbu a záležitosti s dětmi.

PANNA

V červenci se Merkur a Venuše spolu se Sluncem pohybují Rakem. Pro vás nastává období, kdy budete hodně ve společnosti. Novoluní  vás nasměruje mezi nové lidi, do nového společenství nebo tam, kam chcete patřit. Je to skvělý čas pro vytváření nějaké skupiny lidí, politické strany. Úplněk cosi ukončí a vnese jasno do témat životních i pracovních partnerů, dětí, výtvorů. Přivede vám do života osudového partnera, který ovlivní váš život. Merkur s Venuší  vás budou nabádat, abyste si srovnali své hodnoty a lásky - s kým chcete žít a pracovat. Dlouhodobě působí Saturn, k němuž se přidá Mars, v oblasti bydlení a domova. Přijdou životní zkoušky, které ukáží, co jste ochotni udělat pro lepší bydlení a zázemí. Několik měsíců působila planetka Ceres v oblasti společných financí, v červenci konečně toto téma opouští a vy si oddechnete. Čeká vás lepší finanční situace, ovšem v duchu rčení - každý podle svých zásluh. Srpen vás prověří v otázkách domova a bydlení. Dejte si do pořádku ženy rodu, rodinu a vše kolem zázemí. 

VÁHY

Červencové postavení planet má příznivý vliv na váš život. Slunce, Venuše a Merkur společně ovlivní vaši práci a kariéru. Novoluní vás nasměruje k lepší práci, ke zlepšení životní situace. Hledáte-li lépe placené zaměstnání, vězte, že nastal vhodný čas na pohovory a rozesílání životopisu. Uvědomíte si, s kým a kde chcete pracovat. Můžete najít životní uplatnění. Mars, planeta aktivity, se pohybuje financemi. Dává do pohybu vše, co se týká peněz a hodnot. Úplněk uzavře témata domov, rodina a zázemí, dojde na jakési osudové rozhodnutí. Koncem července a v srpnu budete vyhledávat společnost, můžete oslňovat svým šarmem. Bude vás vidět i slyšet. V srpnu se Mars přesune do oblasti rozšiřování vědomostí. Dejte si do pořádku vzdělávání, vše co souvisí s úřady a cestami, včetně dopravního prostředku.

ŠTÍR

Červencové novoluní (spolu s Venuší a Merkurem) vás nasměruje na cesty do ciziny. Toužíte-li se vzdělávat, otevírá se vám cesta k rozšíření vědomostí i znalostí. Pokud jste řešili úřední či soudní záležitosti, planety vám pomohou. Setkáte se se světem ezoteriky nebo s nějakou filozofií či vírou. Úplněk ukončí a uzavře úřední záležitosti. Vnese jasno do témat dopravní prostředek, cesty. Koncem července a v srpnu Slunce pozitivně  ovlivní vaši pracovní sféru. Budete povýšení, nebo změníte práci, zlepší se vaše pracovní podmínky. Na konci léta Mars zaostří pozornost na finance, ty byste si měli dát do pořádku. Karmický Saturn vyvolá životní zkoušky právě v oblasti peněz, zjistíte, jak jste na tom s finanční gramotností. Umíte hospodařit s penězi? Saturn je přísný a neúprosný, chyby budou ihned potrestány. 

STŘELEC

Červencové postavení planet otevírá témata sex a peníze. Novoluní (spolu s Venuší a Merkurem) vás nasměruje k tomu, jak vydělat nebo získat peníze ve společném majetku dalších osob nebo banky. V oblasti sexuality se objeví nové možnosti. Úplněk ukončí vše, co se týká financí, vnese do tohoto tématu jasno. V tuto dobu můžete uzavřít nějakou smlouvu, nastolit nové smluvní podmínky. Koncem července se vám otevírají témata vzdělávání a zahraničí, soudy a úřední záležitosti. Planetka Ceres působí v oblastech zdraví, nemoc a služba pro druhé. Díky ní jste nuceni podat maximální výkon, což povede k přiměřené odměně. Srpen a září vám přinesou hodně práce, nezastavíte se. 

KOZOROH

V červenci Mars působí v oblasti přátel a společnosti. Můžete potkat zajímavé lidi, osobu, která ovlivní vaši budoucnost. Novoluní přinese nové dohody, smlouvy, nová partnerství jak v pracovní, tak v životní rovině. Budou nastavena nová, výhodnější pravidla a dohody. Novoluní (spolu s Venuší a Merkurem) vás nasměruje na cestu vztahů. Ukáže vám, kudy se ubírat a kam směřovat. Podepíšete nové smlouvy. Svatba, nová práce a partnerství jsou správnou cestou. Do úplňku ve vlastním znamení byste na sebe měli dávat pozor. Mohou se objevit nemoci, případně onemocní někdo ve vašem okolí, vaše psychika bude oslabena. Po úplňku se vám však uleví. Budete řešit vztahy - ukončení, ale také navázání partnerství či přátelství. Vše staré bude odcházet a uvolní místo novému. Celé léto vám dá planetka Ceres zabrat v oblastech děti, partneři a tvorba. Pokud na těchto tématech zapracujete, dostane se vám odměny. Na konci července a v srpnu Slunce pozitivně zapůsobí na vaše finance. Spolu s karmickým Saturnem se vám v srpnu a září otevřou témata z minulosti, ukončíte zřejmě nějaké aktivity, určitou životní kapitolu.

VODNÁŘ

Při červencovém novoluní asistují Merkur a Venuše. To vám dá možnost vylepšit si zdraví a psychickou kondici. Zapracujte na tom. Nechte si opravit chrup, zamyslete se nad vizáží. Využijte přízně planet a udělejte něco pro svou krásu i zdraví. Úplněk uzavře určitou aktivitu z minulosti. Vytáhne na povrch skryté situace a donutí vás vyřešit je. Na konci července a v srpnu budete řešit vztahy. Můžete podepisovat nové smlouvy, domlouvat nové podmínky v práci či ve svém životě. V srpnu a září se vrhnete do víru společenského života. Můžete potkat zajímavé osoby, které ovlivní vaši budoucnost.

RYBY

Novoluní (spolu s Venuší a Merkurem) vám přinese nové nasměrování v oblasti pracovních a životních partnerů. V této době můžete potkat někoho důležitého, lze pořádat rodinné oslavy, tvořit, být kreativní. Měsíc budete ve velmi plodném období, můžete též počít dítě. Vaši práci pozitivně ovlivní planety, přinesou vám úspěch. Mars působí v tématech vzdělání, rozšiřování vědomostí, duchovna, filozofie, cest do zahraničí. Jestliže je nutné vyřizovat úřední záležitosti, věřte, že je tomu vesmír kladně nakloněn. Úplněk ukončí vaše fungování v nějaké skupině lidí, uzavře přátelství, vnese jasno do oblasti společnosti, kam jste měli namířeno. Na konci července a v srpnu se otevírá téma zdraví ve spojení s lepším vzhledem, zatoužíte po vylepšení své maličkosti. V srpnu a září Mars otevře téma práce, pracovní aktivita. Budete velmi pracovně vytížení. Planetka Ceres se přesune do oblasti učení, rozšiřování vědomostí. Čím více na sobě budete pracovat, tím více získáte. Černá Luna dlouhodobě působí  a může škodit ve sféře vzdělání, soudů a úředních záležitostí. Přes všechny možné trable zažijete do roka obrovský posun. Stačí vytrvat a nepodléhat problémům, které vám Černá Luna připraví.

Daniela Hannah, www.astrokarty.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2432371
DnesDnes94
VčeraVčera866
Tento týdenTento týden2489
Tento měsícTento měsíc2489

Partnerské weby

apartman banner