Slovo mandala znamená magický kruh. Kruh symbolizuje nekonečno, opakující se pochody, jeho střed znázorňuje dokonalost a sjednocení. Buddhistické mandaly jsou považované za meditační pomůcky, mnichům tvoří předlohu pro určitou vizualizaci. V ezoterickém

slova smyslu lze mandalu chápat jako „stvořenou bytost“ - nese poslání, jakýsi program. S tímto programem komunikuje naše podvědomí a vytváří určité prožitky, které jsou slovy nesdělitelné. Mandaly lze využít podobně jako afirmace. S jejich pomocí se můžeme zharmonizovat, naladit na vesmírné informační pole a případně z něj dokonce čerpat informace, které jsou našemu vědomí utajené. Díky Kristýně Štoskové Radové, která mandaly a energetické obrázky maluje, můžete sami na sobě účinek mandal vyzkoušet. Pravidelně pro vás, naše čtenáře, vytváří mandalu, která souzní s tématem daného měsíce a pomůže vám překonat jeho nástrahy.

Červenec

Tato mandalka podporuje kreativitu. Být kreativní neznamená, že umíme dobře kreslit, tančit nebo cokoli jiného. Kreativita je jedním ze zdrojů naší energie. Dřímá v každém z nás a pracovat s ní tedy můžeme všichni. Kreativita nezná hodnocení, hranice, neví, co je dobré a co špatné, prostě je. Bohužel, často si bereme k srdci názory druhých a jejich hodnocení na projevy naší tvořivosti v dětství. Vytváříme si pod tímto vlivem jakéhosi vnitřního kritika, který nám v dospělosti brání kreativně se vyjadřovat. Zahoďte důvody typu: „Já to neumím, to bude vypadat hrozně, nevím, co mám tvořit.“ Na výsledku přece tolik nezáleží, jde o tvořivý proces, právě ten je léčivý a radostný. 

(cul)

Kontakt: tel. 774 962 834, www.tanka.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2454894
DnesDnes132
VčeraVčera796
Tento týdenTento týden2801
Tento měsícTento měsíc5840

Partnerské weby

apartman banner