Slovo mandala znamená magický kruh. Kruh symbolizuje nekonečno, opakující se pochody, jeho střed znázorňuje dokonalost a sjednocení. Buddhistické mandaly jsou považované za meditační pomůcky, mnichům tvoří předlohu

pro určitou vizualizaci. V ezoterickém slova smyslu lze mandalu chápat jako „stvořenou bytost“ - nese poslání, jakýsi program. S tímto programem komunikuje naše podvědomí a vytváří prožitky, které jsou slovy nesdělitelné. Mandaly lze využít podobně jako afirmace. S jejich pomocí se můžeme zharmonizovat, naladit na vesmírné informační pole a případně z něj dokonce čerpat informace, které jsou našemu vědomí utajené. Díky Kristýně Štoskové Radové, která mandaly a energetické obrázky maluje, můžete sami na sobě jejich účinek vyzkoušet. Pravidelně pro vás vytváří mandalu, která souzní s tématem daného měsíce a pomůže vám překonat jeho nástrahy.

ČERVENEC

S létem přichází jakési zpomalení a zklidnění. Mandala vám pomůže, abyste nechali věci jen tak plynout a nikam se zbytečně nehnali. Někdy zkrátka není ten správný čas na akci a není třeba si tak cokoli vyčítat. Je to přirozené jako dech. Po nádechu vždy následuje výdech. Tělo ví, co má dělat, a pokud ho necháte, vše probíhá naprosto přirozeně a bez námahy. Stejně tak jako dech má svůj rytmus, také lidský organismus funguje v rytmech, které navíc hýbou i celou přírodou. Nenechejte se tedy zmást okolím a poslouchejte rytmus svého těla, nechejte ho plynout a všechno přijde, kdy má. Dnešní svět vás nutí vše plánovat a připravovat, do všeho dávat hodně energie a času. Pak není čas si všimnout, že jste obíráni o samotné prožívání života, neboť to je možné pouze v klidu a v bdělé pozornosti pro přítomný okamžik. Tento stav nelze naplánovat ani vypočítat, přirozeně se děje, když se na chvíli zastavíte a necháte vše být tak, jak je.

(cul)

Kontakt: Kristýna Štosková Radová - 774 962 834, www.tanka.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2430058
DnesDnes176
VčeraVčera705
Tento týdenTento týden176
Tento měsícTento měsíc176

Partnerské weby

apartman banner