BERAN: Dnes můžete skály lámat. Snesete větší zátěž než jindy. heartZbude vám energie i na příjemný večer ve dvou.

BÝK: Využijte příliv energie a začněte se hýbat. Nemusíte podávat vrcholové výkony. Třeba jen místo

dopravních prostředků zvolte pěší chůzi.

BLÍŽENCI: Necháte se zlákat ke sportu. Ať už půjde o tenis, plavání nebo fitness, bude se vám to líbit. heart Pravidelnost nemusí být vaší nepřítelem.

RAK: heart Komunikace s partnerem dnes může váznout. Žádné spory ale neřešte s horkou hlavou. Nezapomínejte, že nejen vy nemusíte mít svůj den.

LEV: Člověk si nemá dělat žádné iluze, mít příliš velká očekávání. Vyhne se tak zklamání. heart Není důvod řešit neshody, které neexistují.

PANNA: Podle vibrací planety Uran se budete potýkat s nějakými problémy. Nechtějte je ale řešit hned. Některé věci potřebují uzrát. heart Nic není nemožné.

VÁHY: Není vyloučeno, že dnes dojde na splnění nějakého tajného přání. heart Srdíčko potěší setkání se Střelcem či Vodnářem.

ŠTÍR: Nežeňte se za úspěchem hlava nehlava, mohli byste začít dělat chyby. heart Potřebujete cítit, že na vás někomu záleží.

STŘELEC: Trochu více přemýšlejte o dalších krocích, které hodláte udělat. Jste si jistí, že konáte správně? Raději si vše dobře ověřte.

KOZOROŽEC: Máte rádi zvířátka? Pokud ano a žádné nemáte, udělejte dobrý skutek – poohlédněte se po nějakém nešťastném tvorečkovi v útulku.

VODNÁŘ: Štěstí i přízeň planet dnes máte na své straně. Snažte se toho konstruktivně využít. heart A věřte, že to platí i pro sféru milostnou.

RYBY: Staré známé pořekadlo praví - co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek. Měli byste se jím řídit. heart Váháte-li, spolehněte se na intuici.

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2505016
DnesDnes75
VčeraVčera573
Tento týdenTento týden3268
Tento měsícTento měsíc16362

Partnerské weby

apartman banner