Alergie 1BERAN: Nemračte se, pokud nechcete, aby se ostatní mračili na vás. Emoce, které vyzařujete, jsou jako bumerang. Vše se vám brzo vrátí.

BÝK: ♥ Nebojte se projevit své

sympatie, pokud to skutečně myslíte s danou osobou vážně. Hvězdy jsou na vaší straně a budete vyslyšeni.

BLÍŽENCI: I když se toho na vás hodně hrne, nenechte se zahltit. Mohlo by vás to vyčerpat. Určete si priority a podle toho postupujte.

RAK: Jste jako na houpačce. Jeden den pohoda, pak vám ale zase zkazí náladu někdo z vašich nejbližších.

LEV: Chybovat je lidské. Pokud jste něco zkazili, určitě dostanete příležitost, jak to napravit. ♥ Nic se nejí tak horké, jak se uvaří.

PANNA: Budete trochu unavení, po celotýdenním shonu si proto naplánujte odpočinek, příjemnou zábavu. ♥ Někdy je lepší zatnout zuby a raději nic neříkat.

VÁHY: Zkuste přestat myslet na práci, přemýšlejte o tom, jak sami sebe víc rozmazlovat. ♥ Zaměřte se na to, čím lze osvěžit partnerský vztah.

ŠTÍR: Nejste s něčím spokojení? Je na vás, jak se k tomu postavíte, zda budete hledat novou cestu. ♥ Přestaňte se trápit, ničemu se smutkem v duši nepomůžete.

STŘELEC: Nehloubejte příliš nad tím, co by mohlo být, kdyby. Něco proběhlo a vrátit to nelze. Myslete hlavně na to, co můžete napravit teď.

KOZOROŽEC: Vše, co se vám v životě děje, je vlastně pro vaše dobro. A je úplně jedno, zda vám to zrovna připadá jako nesmysl. Opak je pravdou.

VODNÁŘ: Když se nebudete ničím rozptylovat, práce vám půjde od ruky. ♥ Ve sféře milostné se vám bude dařit, ale nezneužívejte situace.

RYBY: Hledáte-li práci, můžete uspět. Uzavíráte-li nějakou dohodu, jste schopni vyjednat si dobré podmínky. ♥ Láska je všude kolem.

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2453483
DnesDnes179
VčeraVčera620
Tento týdenTento týden1390
Tento měsícTento měsíc4429

Partnerské weby

apartman banner