02I26874BERAN: Konečně si můžete oddechnout a neřešit nic závažného. Spíše si naplánujte, jak co nejpříjemněji strávit víkend. Nezapomínejte na své blízké.

BÝK: Klidnější den

využijte k tomu, že se konečně budete alespoň chvíli věnovat něčemu, co máte rádi. Nebo se sejděte s přáteli a trochu se odvažte.

BLÍŽENCI: Budete podrážděnější a vaše reakce, pokud se vám nebude příliš dařit, mohou být agresivnější než byste sami chtěli. Zkuste se více krotit.

RAK: Lidská závist je bezbřehá. Někdo vám chce uškodit a nyní se o to bude snažit všemi dostupnými prostředky. Buďte proto velmi obezřetní.

LEV: Jste zdraví, jako rybička, nevymýšlejte si žádné choroby. ♥ Nechtějte, co mít nemůžete. Bude to tak pro vás lepší.

PANNA: Zdá se, že na co sáhnete, z toho budete mít dobrý pocit. Vypadá to na pěkný den. ♥ Také v lásce se připravte na milé překvapení.

VÁHY: Hoďte pochybnosti za hlavu, nechte se unášet příjemnými vzpomínkami, dobrými pocity z událostí minulých dní. ♥ Nevzdávejte se dobrovolně svého štěstí.

ŠTÍR: S fyzickou kondicí na tom nejste nejlépe. Rozmazlujte trochu své tělo, dopřejte mu, čeho si žádá, pozorněji mu naslouchejte. ♥ Všechno zlé se v dobré obrátí.

STŘELEC: Pusťte si romantické filmy, obklopte se těmi, které máte rádi. Nenechte se ničím rozptylovat. Není totiž jediný důvod kazit si hezký den.

KOZOROŽEC: Pamatujte, že na kolena vás může dostat kdokoliv, ale jen tehdy, když to dovolíte. Tak to jednoduše nepřipusťte, nebuďte snadný terč.

VODNÁŘ: Necítíte se po zdravotní stránce nejlépe? Tak zůstaňte doma. ♥ Poroste sklon k romantickým představám, ale nepřežeňte to.

RYBY: Možná vám nebude do skoku, ale buďte ochotní pomoci lidem, kteří to potřebují. Vstřícnost a štědrost budou časem odměněny.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2459175
DnesDnes350
VčeraVčera622
Tento týdenTento týden2301
Tento měsícTento měsíc10121

Partnerské weby

apartman banner