02I26874BERAN: Budete mít v hlavě nějaké starosti, ale zkuste jít do přírody, kde je ticho a klid. Uklidníte se, načerpáte spoustu potřebné energie.

BÝK: V poslední době jste se

snažili prosadit své ego i tam, kde jste měli zůstat spíše v pozadí. Budete řešit následky.

BLÍŽENCI: Také dnes stojí hvězdy na vaší straně. Pokud se chcete pustit do něčeho nového nebo vylepšovat to, co už je, máte zelenou.

RAK: Pokud vám něco vadí, proč to necháváte být a nezměníte to? A je jedno, jestli jde o vztahy nebo pracovní úkoly. Buďte více asertivní.

LEV: Čeká vás spousta povinností, jen se vám nesmí podlomit kolena. Když si vše šikovně naplánujete, nemůžete udělat chybu.

PANNA: V práci se vám bude dařit, není vyloučena ani pochvala nadřízeného, uznání kolegy. ♥ Myslete víc na svůj protějšek, potlačte sobeckost.

VÁHY: Pokud pomýšlíte na vzestup v kariéře, musíte na sobě trochu víc pracovat, věnovat se rozšiřování svých obzorů. ♥ Osobní život provází spokojenost.

ŠTÍR: Nesnažte se sami sobě něco nalhávat. Podívejte se s odvahou pravdě do očí, podnikněte konkrétní kroky k nápravě. ♥ Láska klepe na dveře.

STŘELEC: Pokud máte cokoli na srdci, měli byste to také zainteresovaným osobám říci. Není nejmenší důvod oddalovat důležitý rozhovor.

KOZOROŽEC: ♥ Užívejte si také trochu se svým partnerem. Jděte ven, za kulturou, prostě se odreagujte. Společné chvíle navodí tu správnou pohodu.

VODNÁŘ: V rámci finančních aktivit se vám bude dařit. Pokud vás někdo žádá o pomoc, vyhovte mu jen tehdy, když vás to moc nezatíží.

RYBY: Nepřepínejte své síly, váš organismus je unavený, imunita oslabená. + Nelze vyloučit, že zjistíte, že vám partner něco tají.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2454088
DnesDnes122
VčeraVčera662
Tento týdenTento týden1995
Tento měsícTento měsíc5034

Partnerské weby

apartman banner