1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Měsíc bude ve znamení lásky, ale také mezilidských vztahů obecně. Někteří lidé z vašeho života nejspíše odejdou, přeruší s vámi styky. Pokud se vrátí, patří k 

vám, pokud ne, ve vašem životě už nemají místo. Objeví se spousta dalších. Nezadaní mohou dokonce čekat velkou lásku.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Máte šanci mnohé získat, ale měli byste být na případné změnytaké připraveni. Zeptejte se sami sebe, zda jste dostatečně zodpovědní a pokorní. Pokud ano, můžete si své štěstí udržet, může být dlouhodobé. Každopádně se chovejte k ostatním tak, jak chcete, aby se oni chovali k vám.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Do života vám vstoupí zajímavý člověk, může se jednat o dlouhodobého partnera, kolegu, ale také filozofa, který vám ukáže životní cestu. Dobře se tedy dívejte kolem sebe. Velmi důležitá bude nyní komunikace, neuzavírejte se tedy před světem. Choďte do společnosti, tam, kam jste zváni.

Datel (21. 6. – 21. 7.)

Budete muset změnit úhel pohledu a podívat se na svůj život zcela jinýma očima. Nedaří se vám podle vašich představ? Nejspíše proto, že nechcete opustit to, co znáte, a to přesto, že to není funkční. Nebojte se nových věcí, váš totemový ochránce vás provede všemi úskalími.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Vždy, když se vám nedaří, to znamená, že s vámi má Vesmír zcela jiné plány. Nesmutněte a berte věci tak, jak budou přicházet. Jen tak můžete pochopit zákonitosti života. Nyní rozhodně nic nezměníte bojem, zlobou, jen se tím vše umocní. Buďte pokorní a trpěliví, váš čas přijde.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Máte vše, co potřebujete, a přesto máte pocit nenaplnění? Může to být tím, že vám stále uniká to podstatné – skutečný cíl, cesta, kterou máte jít. Zeptali jste se někdy sami sebe – a to upřímně – co od života očekáváte? Odpovězte si a budete mít jasno, kam a kudy se vydat.

Havran (22. 9. – 22. 10.)

Lidé z vašeho blízkého okolí by vám neměli být lhostejní, nikdy totiž nevíte, kdy budete potřebovat pomoc nebo jen dobrou radu. Ta chvíle se může objevit poměrně rychle, a pak se budete divit, že s vámi nikdo nechce mít nic společného. Buďte tedy empatičtí a snažte se ostatním pomáhat.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Ujasněte si, co chcete, řekněte si jasně, zda jste tam, kde jste chtěli být. Pokud vás něco trápí nebo nejste spokojení s tím, co máte, nebojte se to změnit. Váš život pak dostane smysl a řád a možná se stane i poměrně dobrodružným. A to jste přece vždycky chtěli - trochu toho vzrušení.

Sova (23. 11. – 21. 12.)

Pracujete a výsledky nejsou podle vašich představ? Zamyslete se, co děláte a proč, položte si otázku, zda vás práce naplňuje. Jistoty neexistují, a jestli teď na nějakou spoléháte jen proto, že zatím funguje, vše se může časem změnit. Udělejte změnu sami a dojdete naplnění.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Neodcházejte od rozdělané práce jen proto, že zatím nenese kýžený výsledek. Ten se dostaví později a možná budete překvapeni i tím, jak vynikající bude. Dokončete tedy vše, co je započaté, nepouštějte se do nových věcí. Ve vztazích nikam nepospíchejte, dejte partnerovi dostatek času.

Vydra (20. 1. – 18. 2.)

Očekávejte nové příležitosti, budete obdařeni nadšením i potřebnou dávkou energie. Nebojte se udělat rychlé rozhodnutí nebo rázně odmítnout to, co víte, že nemá budoucnost. Později takovéto kroky oceníte, rychleji dojdete kýženého cíle. Ať už je jakýkoliv.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Sny jsou od toho, abyste si je plnili. Řekněte si tedy jasně po čem vaše srdce touží a učiňte všechny kroky k tomu, abyste začali své cíle uskutečňovat. Nebojte se ani těch, které vám připadají nedostupné. Více si věřte a nedejte na to, co říkají ostatní. Překážky jsou nyní jen ve vaší hlavě.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2476983
DnesDnes174
VčeraVčera749
Tento týdenTento týden3324
Tento měsícTento měsíc8613

Partnerské weby

apartman banner