numbers 738068 960 720Každý z nás je osobnost. Ezoterička Lucia di Moriani tvrdí, že jsme silně ovlivněni vibracemi čísel obsažených ve dni a měsíci narození, které navíc souvisejí i s planetami. Den je pomyslným startem, ukazuje na povahu, potažmo jednání. Měsíc narození pak dolaďuje vnitřní karmu, schopnosti…

 

Narození 4. května

Kombinace čísel 4, 5 (Uran, Merkur): Cílevědomost je strategií těchto lidí. Vytrvalost jim pomáhá i z nelehkých životních situací. Jejich začátky nebývají lehké, Uran je nenechá nikdy dlouho v klidu. Nechybí jim manuální zručnost, jsou hovorní, přátelští, v pracovních kolektivech oblíbení. Uplatní se skvěle jako sekretářky, dělníci, řemeslníci i živnostníci.

Narození 5. května

Kombinace čísel 5, 5 (Merkur, Merkur): Jde o myslitele - rétoriky, mají smysl pro humor a potenciál k tvůrčímu psaní či herectví. Rok narození je ovšem může ovlivnit. Přes úžasný talent mívají tito lidé problémy v citovém životě, což je může trápit. Dlouho hledají pravou lásku a nenacházejí ji. Někdy zkrátka nelze mít vše. Uplatní se jako publicisté, herci, zpěváci, sportovní redaktoři a podobně.

Narození 6. května

Kombinace čísel 6, 5 (Venuše, Merkur): Při setkání s nimi na vás dýchnou vnitřní síla, laskavost a otevřenost. Jsou okouzlující a dokážou toho šikovně využít. Tito lidé jsou velmi diplomatičtí a jen tak si k tělu nikoho nepustí. Ovšem pokud vypadají trochu nejistě, pak se jim líbíte. Život s nimi není snadný, většinou se druhým úplně neotevřou. Hodí se pro ně povolaní psychologa, manažera, řídícího nebo politického pracovníka.

Narození 7. května

Kombinace čísel 7, 5 (Saturn, Merkur): Jsou skutečně lidští a obětaví, zvláště ženy. Svou sílu uplatňují v pomoci druhým - nemocným a opuštěným. Mívají vztah k Bohu nebo ezoterice. Saturn je pomyslným ukazatelem jejich cesty. Nemají snadný život, ale nestěžují si. Vyniknou v sociální sféře, mohou to být pracovníci dětských domovů, majitelé psích útulků, pracovníci Armády spásy, jeptišky...

Narození 8. května

Kombinace čísel 8, 5 (Mars, Merkur): Touží po velkém finančním úspěchu a mohou být majetničtí, náladoví, někdy nevypočitatelní. Během života prožívají hodně změn, chybí jim citovost. Pokud je neovlivní rok narození, mohou se dobrat majetku, ale často na úkor zdraví. Jsou z nich skvělí ředitelé bank, kasín, šéfové loterie a podobně.

Narození 9. května

Kombinace čísel 9, 5 (Neptun, Merkur): Jsou vytrvalí, cílevědomí, soudní a neposední. Přirozená inteligence jim dovoluje myslet ve vyšších úrovních. Cestování a studium jim otevřou světové obzory. Mají-li k tomu i dobrý rok narození, jsou jejich úspěchy nesporné. Povolání si mohou vybrat, jaké chtějí. Mají na to, aby uspěli.

Narození 10. května

Kombinace čísel 1, 0, 5 (Slunce, Pluto, Merkur): Jsou přičinliví a komunikativní, kamarádští, přesto vztahy navazují hůře. Vazba Pluta s Merkurem ukazuje na zvýšenou kritičnost - vše, co se jim nelíbí, nepříznivě komentují. V co naopak věří, velmi prožívají. Zvládají pár řemesel, jsou pracovití a účelně šetrní. Někdy zůstávají kvůli vnitřním rozporům sami. Mohou z nich být dobří elektrikáři, technologové, experti přes počítače atd.

(cul)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2503479
DnesDnes278
VčeraVčera706
Tento týdenTento týden1731
Tento měsícTento měsíc14825

Partnerské weby

apartman banner