1120andelsky 2

Rak – ochranný anděl Michael

Raci mohou nyní doširoka roztáhnout křídla, neboť mají všechny předpoklady pro úspěšný rozlet a nové začátky tam, kde je to pro ně zajímavé. Platí to také pro nezadané, jejichž charisma bude na vrcholu a podle všeho potkají výjimečného člověka, s nímž jim bude dobře. Musejí si

dávat pozor na ukvapenost a zbytečnou upovídanost. Žádný z Raků by v tomto období neměl zapomínat pomáhat druhým, to samé se mu pak v dobrém vrátí. Je tedy čas a prostor i pro charitu a dobré skutky na všech možných úrovních.

 

Lev – ochranný anděl Uriel

Potřebujete získat více klidu, proto se tento měsíc zaměřte na své zdraví a na záležitosti spojené s domovem a bydlením. Malá očistná kúra povzbudí vaše tělo i mysl. Energii doplňujte dostatečným přísunem vitaminů a pohybem, relaxací a meditací. Prostě půjde o takové znovunastartování organismu před letními aktivitami. Týká se to také bydlení, takže pokud vás něco již delší dobu rozčiluje, změňte to právě teď. Dokonce se může jednat o potřebu změnit způsob i styl života. Není vyloučeno ani stěhování.

 

Panna – ochranný anděl Azrael

Nyní máte velkou šanci zrealizovat své sny a cíle. Bude to znamenat větší úsilí a pracovní vytížení, ale vaše snaha přinese zasloužené plody. Pokud se budete držet předem stanoveného plánu, vyhne se vám stres a hektické období zvládnete s klidem. Vyplatí se vám vstřícnost a otevřenost. Myslete také na to, že štěstí přeje připraveným. Proto si vše potřebné včas zjistěte, oběhnete si úřady a nastudujte zákony. Před vámi je velmi zajímavé období, které může znamenat v mnoha směrech nové začátky.

 

Váhy – ochranný anděl Ariel

Trochu vás mohou pozlobit potomci, kteří dostatečně nechápou vaše dobře míněné rady. Vzpomeňte si na pořekadlo, že chybami se člověk učí. A chytrý člověk se snaží chyby neopakovat a poučí se z nich. Důvěřujte tedy svým dětem, ony své životní zkoušky zvládnou. Pro klid duše jim můžete podat pomocnou ruku, ale to neznamená, že za ně budete rozhodovat a řešit případné komplikace jejich kroků. Musíte si uvědomit, že nyní je život pouze v jejich rukách. Vy se stáváte pozorovatelem…

Andělský horoskop v plném znění najdete v příloze Spiritu číslo 20.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2503471
DnesDnes270
VčeraVčera706
Tento týdenTento týden1723
Tento měsícTento měsíc14817

Partnerské weby

apartman banner