calendar 1255953 960 720Každý z nás je osobnost. Ezoterička Lucia di Moriani tvrdí, že jsme silně ovlivněni vibracemi čísel obsažených ve dni a měsíci narození, které navíc souvisejí i s planetami. Den je pomyslným startem, ukazuje na povahu, potažmo jednání. Měsíc narození pak dolaďuje vnitřní karmu, schopnosti…

 

Narození 25. května

Kombinace čísel 2, 5, 5 (Luna, Merkur, Merkur): Jde o tvrdohlavé, bojovné Blížence, kteří si neumějí ulehčit život smírem v sobě samých. Jsou inteligentní a není dobré si je znepřátelit. Mají svou pravdu a jinou neuznávají. Nejsou to dobří podřízení, neumějí poslouchat, práci si odvedou po svém. Dvojmocný Merkur ale zaručuje, že kvalitně. Uplatní se dobře třeba jako advokáti, soudci, podnikatelé, novináři.

Narození 26. května

Kombinace čísel 2, 6, 5 (Luna, Venuše, Merkur): Mívají charismatickou tvář, což jim otevírá a usnadňuje životní cestu. Mají rádi luxus, obdiv a cestování. Ať se jedná o muže či ženy, mají vkus, nechybí jim nápaditost. Při nepřízni osudu mohou být lakomí, hádaví a neváhají uplatnit ostré lokty. To je pak skoro lépe jim neodporovat. Měli by se poohlédnout po práci ve sféře módního návrhářství nebo kosmetického průmyslu a podobně, dokážou totiž zachytit nové trendy.

Narození 27. května

Kombinace čísel 2, 7, 5 (Luna, Saturn, Merkur): Jsou to duchovní lidé, mají cit pro ostatní, přejí druhým, nejsou sobečtí. Život je učí, že je třeba se podřídit vyšším zákonům, než jsou jejich vlastní. Jsou z nich potom skvělí parťáci pro život. Jejich vnitřní karma je celkem dobrá, doberou se středních úspěchů. Jen v lásce mohou mít občas problémy. Vhodné povolání najdou ve školství či vědeckých institucích, ve zdravotnické sféře.

Narození 28. května

Kombinace čísel 2, 8, 5 (Luna, Mars, Merkur): Bývají rázní a inteligentní a celkem se jich drží štěstí. Kromě dobrého vzdělání potřebují pro život spokojenou a fungující rodinu. Pokud ji nemají, dělají vše pro to, aby ji získali. Cítí se jinak opuštění. Neradi se rozvádějí, ačkoli nevěra pro ně není tabu. Zejména v mládí mohou být záletní a touží po dobrodružství. Uplatní se jako skvělí inženýři, lékaři či třeba fyzici.

Narození 29. května

Kombinace čísel 2, 9, 5 (Luna, Neptun, Merkur): Mohou se cítit rozpolcení, mají slabší nervy a sklon k sebelítosti. Den narození je sám o sobě rozporuplný, proto leckdy těžko chápou sami sebe. Dokážou být přitom dobrými společníky a parťáky do nepohody. Někdy ale stačí nevhodné slovo a stanou se vašimi nepřáteli. Sami přitom mají dojem, že druhým mohou říkat vše a radit jim. Jejich vnitřní karma se týká naslouchání okolí. Pokud se to naučí, zmírní karmický dopad dne narození. Mohou z nich být dobří psychologové, sociální pracovníci.

Narození 30. května

Kombinace čísel 3, 0, 5 (Jupiter, Pluto Merkur): Datum narození avizuje boj o štěstí a zabezpečení. Lidé narození v tento den nemají snadný start do života a ani další putování. Ovšem když vynaloží potřebnou námahu, finančního úspěchu dosáhnou. Dobře se učí a mají-li kladný vztah ke sportu, mívají pestrý život. Zdravá bojovnost jim navíc na poli sportovním může přinést i nějaký ten úspěch. Mohou se stát učiteli, trenéry, letci, myslivci, individuálními sportovci.

Narození 31. května

Kombinace čísel 3, 1, 5 (Jupiter, Slunce, Merkur): Patří k poměrně šťastným Blížencům. Bývají inteligentní, mívají hezkou tvář, nechybí jim cílevědomost. Mohou mít i vztah k umění (talent k malování, sochařství). Pokud je nebrzdí rok narození, mají otevřenou cestu k úspěchu. Jsou to dobří umělci, novináři, moderátoři, ředitelé galerií, restaurátoři a podobně.

(cul)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2503444
DnesDnes243
VčeraVčera706
Tento týdenTento týden1696
Tento měsícTento měsíc14790

Partnerské weby

apartman banner