pay 2662758 960 720Každý z nás je osobnost. Ezoterička Lucia di Moriani tvrdí, že jsme silně ovlivněni vibracemi čísel obsažených ve dni a měsíci narození, které navíc souvisejí i s planetami. Den je pomyslným startem, ukazuje na povahu, potažmo jednání. Měsíc narození pak dolaďuje vnitřní karmu, schopnosti…

 

Narození 1. června

Kombinace čísel 1, 6 (Slunce, Venuše): Jejich zájmy - kariéra a láska - je mohou přivést do záhuby. A to vlivem vnitřní karmy, kvůli které mohou být nepraktičtí, citově závislí na druhých. Někdy jsou doslova vystaveni životu napospas, zvláště, mají-li navíc nepříznivý rok narození. V mládí mohou inklinovat k alkoholu nebo drogám, když se jim nedaří podle vlastních představ. Mohou z nich být dobří herci, zpěváci, modelové či modelky.

Narození 2. června

Kombinace čísel 2, 6 (Luna, Venuše): Mívají sklon k citové manipulaci. Jsou bystří a dokážou dobře odhadnout, co si mohou dovolit a co ne. Většinou jde o introverty, kteří neradi odhalují svou duši, protože se pak cítí bezbranní, jakoby nazí. Touží po skutečné lásce i přátelství, chtějí v životě něco dokázat, někým být. Často rozhoduje jejich rok narození. Uplatní se dobře jako psychologové, sociální pracovníci, kriminalisté, spisovatelé.

Narození 3. června

Kombinace čísel 3, 6 (Jupiter, Venuše): Drží se jich štěstí a bývají vytrvalí, což nese ovoce. Jsou trpěliví a mají dostatek síly k dosažení úspěchu. Jsou rádi obdivovaní a většinou si to zaslouží. Vysoká inteligence je vynáší k metám nejvyšším. Chtějí být bohatí, menších úspěchů se dočkají i v lásce. V rámci partnerského života vyžadují oddanost, musí se cítit jako hlava rodiny, jinak nejsou spokojení. Roli hraje i rok narození, ten zvyšuje či zmírňuje všechny vlastnosti. Udělají dobře, když se budou směrovat na vědeckou dráhu, mohou z nich být i dobří lékaři, architekti a podobně.

Narození 4. června

Kombinace čísel 4, 6 (Uran, Venuše): Jsou manuálně zruční, mívají talent na umělecká řemesla, nechybí jim vkus. Citově mohou být nevyrovnaní (vliv Uranu). Mohou se dobrat slávy i rovnováhy v oblasti umění. Jsou to úžasní bytoví architekti, malíři, módní návrháři a podobně.

Narození 5. června

Kombinace čísel 5, 6 (Merkur, Venuše): Nepostrádají inteligenci a lásku k lidem. Stávají se řečníky a mluvčími přátel, pomáhají druhým někdy tolik, že si tím mohou sami uškodit. Potřebují se naučit diplomacii, což ale při jejich intelektu není problém. Většinou dosahují skvělých studijních výsledků. Ovšem v lásce tápou, někdy za to může nestálost v citech, někdy nerozumí sami sobě. Stávají se z nich každopádně dobří advokáti, politici, profesoři, sociální pracovníci, kněží.

Narození 6. června

Kombinace čísel 6, 6 (Venuše, Venuše): Dvojmocná Venuše předznamenává vášeň a smršť citů. Tito lidé vyžadují spoustu lásky a jsou velmi plodní. Většinou se soustředí především na sebe a své emociální projevy. Muži s tímto datem narození jsou k ženám laskaví, ženy bývají rostlé jako bohyně a velmi milují. Rok narození je důležitý, určuje vzdělání. Mohou být dobrými sportovci, herci, zpěváky, misijními pracovníky, společnicemi či společníky.

Narození 7. června

Kombinace čísel 7, 6 (Saturn, Venuše): U těchto zrozenců hvězdy s láskou šetří. V životě procházejí mnoha citovými změnami, než pevně zakotví a najdou rodinné zázemí. Saturn stojí za jejich citovými výkyvy a změnami nálad. Učí je tak odolnosti, která jim chybí. Pozor na sklon propadat skepsi a někdy i alkoholu. Rok narození může mnohé zlepšit, pak to jsou třeba lidé inklinující k humanitním vědám, ale náladovost jim zůstává. Tito Blíženci se mohou stát filozofy, bakaláři, ale také třeba vést bohémský život.

(cul)

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2433807
DnesDnes36
VčeraVčera765
Tento týdenTento týden3925
Tento měsícTento měsíc3925

Partnerské weby

apartman banner