1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Atmosféra kolem vás bude trochu hustá. Problém ale mlčením nevyřešíte. Promluvte si se všemi, s nimž máte cosi nevyřčeného. Nemusíte se nutně hádat, stačí, když budete

vědět, kde máte rezervy a kde je mají ostatní. Váš totemový průvodce je s vámi a pomůže vám napravit hlavně vaše chyby.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Očekávejte klid a pohodu, a to nejen mezi blízkými. Mezilidské vztahy můžete dost upevnit, pracujte na komunikaci, buďte vstřícní. Vesmír vám v tomto směru vyloženě přeje. Konečně lze vyřešit také resty z minulosti. Kontaktujte ty, se kterými nemáte něco dotažené do konce. Úspěch je zaručen.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Jestli cítíte nutnost radikálních změn, měli byste začít jednat. Je skvělé období, máte podporu Vesmíru. Možná se bojíte, že někomu ublížíte, nebo se cítíte ublížení vy. Nic se ale neděje náhodně a udělat krok dopředu je prostě nutnost. Nebojte se tolik toho, co přijde. Budoucnost si vytváříte sami.

Datel (21. 6. – 21. 7.)

Na blízku je spřízněná duše. Může se jednat o nového přítele, ale také životní lásku. Takového člověka poznáte na první pohled, vaše duše zaplesá. Velmi příjemná atmosféra zavládne i v zaměstnání. Využijte skvělé doby k utváření týmu, se kterým můžete udělat kus práce. Spoléhejte hodně na své srdce a intuici.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Lidé kolem se mohou jevit příliš bezstarostně, což vás může dokonce i trochu rozčilovat. Kladete příliš velké nároky jak na sebe, tak na okolí, což může pro někoho být velký problém. Nechte se také jednou strhnout k lenošení a nicnedělání, radujte se z volných chvil strávených s blízkými.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Čeká vás spousta složitých situací, které budete muset vyřešit. Abyste se nedostali do přílišného tlaku, klidně se poraďte, spoléhejte více i na své nitro. Ptejte se moudrých přátel, poradí vám. Vyplatí se vám tzv. vyčistit si hlavu, především navečer před spaním. Pomohou vám například meditace.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Pokud vedle sebe nemáte správného člověka, nezoufejte, přijde v pravou chvíli. Nyní se naučte žít sami se sebou, nebojte se samoty. Naopak ji využijte pro své sebevzdělávání tam, kde potřebujete doplnit informace. Zadaní by měli své partnery podporovat, více s nimi hovořit a dát jim najevo své city.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Je na čase nechat jít všechno to, co již nefunguje, nic nového vám nedává. Platí to i pro lidi kolem vás. Dobře zvažte, zda vás někdo nebrzdí, nebo vás dokonce neomezuje. Pokud někdo nedbá na vaše přání a postoje, měly by následovat konkrétní kroky. Jinak hrozí, že se budete točit v kruhu. A bez radosti ze života.

Sova (23. 11. – 21. 12.)

Užívejte si pohody, byť může přinášet i jistou nudu. Než se ale pustíte do jakéhokoli dobrodružství, měli byste zvážit možná rizika. Může se totiž stát, že to, co jste složitě budovali, vám pro pár vzrušujících chvil unikne nastálo. Meditujte, zkuste navázat kontakt s vyšší energií, můžete mnohé pochopit a odhalit.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Moc se do všeho vrháte po hlavě, vydáváte energii tam, kde se vám nevrací. Nemusíte přece nikam spěchat, nic vám neuteče. Pokud se vám nyní nedaří, jednáte příliš intenzivně a je jen potřeba zvolnit tempo. Naslouchejte více svému nitru, nechte některé věci volně plynout. Co se má stát, stane se.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Je skvělá doba pro poznávání všeho nového. Můžete se vydat na cesty, podívat se tam, kam vás srdce táhne. Zároveň se můžete třeba začít vzdělávat duchovně. Cesta do nitra vlastní duše bude také velmi úspěšná. Nebraňte se tedy dosud nepoznaným věcem, dobrodružstvím. Kolem vás se rozhostí příjemná atmosféra.

Vlk (19. 2. – 20. 3.)

V rodině můžete vždy hledat útočiště, máte stabilní zázemí. U výjimek se brzy vše uklidní a dá do pořádku. Je čas se věnovat vlastnímu růstu. Energii vynakládejte do práce a koníčků. S blízkými můžete počítat, podrží vás. Můžete tedy dost pokročit. Vystupujte sebejistě, podporu hledejte ve svém srdci.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2451730
DnesDnes207
VčeraVčera620
Tento týdenTento týden3761
Tento měsícTento měsíc2676

Partnerské weby

apartman banner