calendar 1255951 960 720Každý z nás je osobnost. Ezoterička Lucia di Moriani tvrdí, že jsme silně ovlivněni vibracemi čísel obsažených ve dni a měsíci narození, které navíc souvisejí i s planetami. Den je pomyslným startem, ukazuje na povahu, potažmo jednání. Měsíc narození pak dolaďuje vnitřní karmu, schopnosti…

 

Narození 15. června

Kombinace čísel 1, 5, 6 (Slunce, Merkur, Venuše): Intelektuálně ladění Blíženci, zvláštní povahy. Dosáhnou vzdělání a mívají štěstí, ale bývají sobečtí. Jdou si za svým, prosazují vlastní zákony a nestrpí odpor. Působí citově chladně, povrchně. Scházejí jim soucit a pochopení pro okolí. Pro sebe a rodinu ale pracují hodně. Milují peníze, obklopují se luxusem. Mohou z nich být třeba dobří učitelé, instruktoři, bankovní úředníci.

Narození 16. června

Kombinace čísel 1, 6, 6 (Slunce, Venuše, Venuše): Zrozenci tohoto dne mívají nelehké začátky, a tak se někdy zatvrdí. Nejsou moc ovladatelní, neboť jejich emoce jsou příliš silné. Jsou inteligentní a vznětliví. Pokud někdo ovládne jejich city, dokážou ubrat plyn, jak se říká, zmírní se. Aby v dospělosti nedocházelo v jejich životě k extrémním situacím, je zapotřebí citové výchovy v dětství. Sport a pohyb je zklidní. Vhodným povoláním je pro ně číšník, cestovatel, šéf kasína.

Narození 17. června

Kombinace čísel 1, 7, 6 (Slunce, Saturn, Venuše): Den narození avizuje štěstí a peníze. Jsou to vynikající obchodníci, podnikatelé a cestovatelé. Čeká je zajímavý a neobvyklý život. Rodinu sice potřebují, ale do „chomoutu“ se neženou. Jsou to dobrodruzi, vychutnávají si život. Mohou udělat kariéru, založit velkou firmu. Mají velké možnosti a záleží jen na tom, do čeho se pustí.

Narození 18. června

Kombinace čísel 1, 8, 6 (Slunce, Mars, Venuše): Jsou to velmi citliví lidé, jejich boj je jen vnitřní. Často bojují sami se sebou. V životě je čeká hlavně práce pro ostatní, která je však baví. Rekrutují se z nich skvělí kadeřníci, maséři, pracovníci v kosmetickém průmyslu nebo třeba hodináři. Mají smysl pro detail, takže mohou udělat „díru do světa“ i jako módní návrháři.

Narození 19. června

Kombinace čísel 1, 9, 6 (Slunce, Neptun, Venuše): Odvaha, výdrž a citovost jim nechybí, ale provází je též tvrdohlavost. Ta se jim hodí při studiu. Vysoká inteligence je zárukou kvality cesty, po níž kráčí. Úspěchy je neminou, v lásce ovšem ne. Než se naučí rozeznat, kdo je pro ně vhodným partnerem a kdo ne, párkrát se spálí. Uplatní se jako inženýři, biologové, právníci.

Narození 20. června

Kombinace čísel 2, 0, 6 (Luna, Pluto, Venuše): Mívají sklon k alergiím. Zmítá jimi citová nerozhodnost a touha po bohatství. Škodí jim planetka Pluto, která svým vlivem zasahuje Lunu i Venuši. Pokud hamižnost přemůže jejich srdce, zrodí se monstrum a kapitál. Pak nikdy nepochopí, že přišli o to nejdůležitější bohatství na světě - o lásku někoho jiného. Mohou se stát misijními pracovníky, psychology, řediteli dětského domova, obchodníky.

Narození 21. června

Kombinace čísel 2, 1, 6 (Luna, Slunce, Venuše): Mají dobrý start po všech stránkách, jsou citoví a ctižádostiví. Nechybí jim přirozený intelekt. Jsou to velmi dobří studenti a kamarádi. Často si ale sami komplikují život, což pak následně musejí napravovat. Obohaceni životními zkušenostmi jsou posléze opatrnější, obezřetnější. Vnitřní karma jim nese problémy s láskou. Uplatní se v jakémkoli oboru, vyhnout by se ale měli gynekologii či sexuologii.

(cul)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2427780
DnesDnes123
VčeraVčera765
Tento týdenTento týden2978
Tento měsícTento měsíc23259

Partnerské weby

apartman banner