0725neuveritelne 1Láska má skutečně mnoho podob, o tom by mohli mnozí vyprávět. Jsou ale podoby lásky, které, byť myšleny tím nejlepším možným způsobem, vyvolávají přinejmenším údiv. Když dostala Američanka Felicity

Kadlec ke svým třináctým narozeninám panenku, okamžitě se do ní zamilovala. Láska k panence, kterou pojmenovala Kelly Rosi, rostla každým dnem. Dokonce i přes to, že panenka je znetvořená (chybí jí část obličeje) a je krvavá. Jenže ani její vzhled nemohl přemoci tak silný cit. Že to Felicity s láskou k panence trochu přehání, si po čase všimla rodina. Nosila ji stále s sebou, dokonce i na ulici. Objímala ji, líbala. Rodinní příslušníci se tedy do vztahu vložili a donutili Felicity panenku odložit. To bylo Felicity šestnáct let. Jenomže bez ní nemohla být. Zjistila, že ji miluje příliš. Ve dvaceti letech se tedy Američanka rozhodla k neobvyklému kroku. Panenku pojala za svou „manželku“ a své ano vyslovila při obřadu v září v Tivertonu. Chtěla tak všem, kdo o její lásce pochybovali, dokázat, že své city myslí vážně.

Miluji ducha!

To známost Britky Amethyst Realm pochází pro změnu z říše mrtvých. Britka se jednoduše zamilovala do ducha. Má s ním dokonce intimní vztah a údajně žije sexuálně hned s několika duchy. S duchem se seznámila v Austrálii na pracovním pobytu, a přestože v té době měla skutečného přítele, neváhala se s ním prakticky okamžitě rozejít. Ohromilo ji prý, když na ni duch promluvil. Jeho krásný, hluboký a smyslný hlas ji doslova uchvátil. Události pak dostaly velmi rychlý spád. Zamilovala se a věděla, že je to ten pravý a určitě i poslední. Není tedy asi překvapivé, že nyní přemýšlí o sňatku. Ten se má konat v Británii a dokonce za účasti celé rodiny, která jejího poněkud zvláštního nastávajícího manžela prý přijala. Amethyst plánuje s duchem dokonce děti. Jen jaksi netuší, jakou budou mít podobu, zda zdědí její fyzickou krásu nebo neviditelnost svého otce.

Zbožňovaný mazlíček

Nedávno zesnulý módní návrhář Karl Lagerfeld ohromoval svět spoustou zvláštností. Měl velkou spoustu slabostí, ze všeho nejvíce ovšem miloval svou ragdollskou kočku jménem Mademoiselle Choupette Lagerfeld. Jeho chlupatý mazlíček disponoval veškerým komfortem. Choupette měla svého osobního šoféra, chůvu, veterináře a dokonce bodyguarda. Samozřejmostí byl i účet na Instagramu či Twitru, kde si užívala obdiv veřejnosti. Miloval svého mazlíčka natolik, že byl dokonce adeptem na sňatek. Není ovšem jediný, kdo svého zvířecího kamaráda tolik zbožňoval. Například londýnská milionářka Sharon Tendler svou lásku skutečně sňatkem zpečetila. Za plnohodnotného partnera pojala v roce 2005 delfína jménem Cindy.

Naďa Kučerová

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2453692
DnesDnes388
VčeraVčera620
Tento týdenTento týden1599
Tento měsícTento měsíc4638

Partnerské weby

apartman banner