1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Budete zřejmě volit mezi duchovním a fyzickým životem. Nemusíte ale nutně jít pouze jednou cestou. Jste schopni v rámci vnímání světa kolem spojit obě složky. Vše je pouze o úhlu pohledu a Vesmír vám nabízí všechny možnosti. Naslouchejte mu a nechte se

jím vést.

Bobr (20. 4. - 20. 5.)

Vše má svůj čas, nic neuspěcháte, spíš byste nadělali zbytečné chyby. Věřte, že vám překotná řešení nepomohou, naopak vás mohou vrátit zpět. Věnujte se více zábavě, koníčkům, zkuste meditaci. Doba je vhodná i na cestování. Vaši průvodci vám dodají trpělivost, vstřícnost.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Názor srdce je důležitý, měli byste ho brát v potaz. Ve vašem případě bude ale nyní převládat spíš rozum, což se ve výsledku ukáže jako správná cesta. Možná pro vás bude jakési rozhodnutí bolestivé, ale věřte, že není jiného východiska. Tento krok později oceníte.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Důvěřuj, ale prověřuj, říká jedno přísloví. Měli byste se lépe dívat kolem, ne všichni s vámi mají ty nejlepší úmysly. Pozor také na to, komu pomáháte a zda o to stojí. Jste až příliš empaticky naladěni, ale každá snaha by měla být správně zacílena. Jinak budete zklamaní.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Láska je cit, emoce, překoná naprosto všechno. Zkuste ji aplikovat i tam, kde se domníváte, že nemá smysl. Možná budete hodně překvapení výsledkem. Zabojovat je sice občas potřeba, ale nyní zbraně stáhněte do ústraní. Úsměvem a příjemným vystupováním zvládnete více.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Jediné, na co byste měli v těchto dnech myslet, je odpočinek a relaxace. Práce vám nikam neuteče, vezměte si volno. Dělejte to, co máte nejraději. Klidně sami, případně s blízkými lidmi. Energii, kterou načerpáte, později využijete ve svůj prospěch a k posunu vpřed.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Zřejmě pocítíte touhu uzmout si více svobody, času pro sebe. Možná vás dusí okolí, možná někteří vaši blízcí. Mít své zájmy a prostor je ale důležité pro vaši osobnost jako takovou. Vymezte své hranice, i kdybyste si je museli vydobýt ráznějším jednáním. Jste důležití.

Had (23. 10. - 22. 11.)

Objeví se nové možnosti, dost možná jsou před vámi úplně nové začátky. Jste však připraveni přijmout životní výzvu a dát svému životu nový směr. Kruh se uzavřel, neohlížejte se do minulosti, jen si z ní vezměte poučení. O budoucnosti moc nepřemýšlejte, žijte tady a teď.

Sova (23. 11. - 21. 12.)

Občas je nutné něco obětovat, aby bylo možné dostat se o nějaký ten krok vpřed. Shoďte vše, co vás tíží, uleví se vám a budete mít lehčí krok. Přijímejte nové poznatky, budou se vám hodit. Jste na prahu změn, možná i životních. Věřte průvodcům, kteří vás doprovázejí.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Měli byste se nyní nacházet v poměrně klidném období. Využijte toho způsobem, jaký se vám líbí. Můžete jen tak lelkovat, ale čas přeje i novým začátkům, tvorbě a budování nových věcí. Co zvolíte, je na vás. Nejste-li si jisti a bojíte se prodlevy, poraďte se se svými průvodci.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Pokud se nacházíte na rozcestí a nevíte, který směr zvolit, prohlédněte si dobře možnosti, které se objevují. Myslete hlavně na sebe, od vašeho štěstí a vnitřní pohody se bude odvíjet i klid a mír ve vašem okolí. Může vás ovládnout strach z budoucnosti, ale nepodléhejte mu.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Cesta před vámi je nadále klikatá, objeví se nejedna překážka. Měli byste myslet na to, že vás to zoceluje. Nepodléhejte obavám, více si věřte. Když nebudete vědět kudy kam, nechte si poradit. Však jednou skončí útrapy a mraky se rozestoupí, vysvitne zas slunce a zahřeje vás.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2452508
DnesDnes415
VčeraVčera570
Tento týdenTento týden415
Tento měsícTento měsíc3454

Partnerské weby

apartman banner