Možné „stopy po přistání UFO“ se v souvislosti s „únosy“ objevují prakticky neustále. Budd Hopkins prokázal takovou stopu v případě Kathie Davisové. Za domem jejího otce se celá léta nalézalo okrouhlé místo, na kterém nic nerostlo. Půdní rozbory prokázaly, že země je v této lokalitě velmi suchá a hutná. Jednou z příčin mohlo být krátkodobé vystavení extrémnímu žáru. Zdá se, že něco podobného se vyskytlo rovněž v „případě mariánského zjevení“ v Eisenberku, v rakouském Burgenlandu. Tamější struktura ve tvaru kříže, která vznikla po zjevení UFO alias mariánském zázraku, se vyznačuje stejnými příznaky.
Také Thomas Weigand hovoří o podobné situaci na zahradě za svým domem. Záhadný tvar se tam údajně zviditelnil počátkem osmdesátých let 20. století. Dnes už bohužel neexistuje, takže nelze provádět příslušné výzkumy. Porost dané lokality je opět normální a nejsou tam patrné žádné anomálie. Thomas Weigand bydlí v malé vesnici poblíž Frankfurtu. Už jako dítě tam zažíval podivné příhody, které pokračují dodnes. Tyto zážitky byly podle něho občas tak odstrašující, že Thomas musel na určitou dobu vyhledat odborné psychoterapeutické vyšetření. Jedna z jeho nejranějších vzpomínek patří pozoruhodné scenérii, kterou měl od dětství neustále před očima jako obraz. Díval se tehdy z okna a pozoroval několik geometrických objektů, které se zdánlivě vznášely na obloze. Se všemi těmito prostředky se svěřil psychoterapeutovi. Na základě Thomasova přání se pak rozhodli, že dojde k podrobení zpětné hypnózy a budou se snažit odhalit podstatu tohoto obrazu před Thomasovýma očima.
Hypnotická regrese se zdařila. Před Thomasem Weigandem se tak znovu objevila scéna, kterou nepochybně prožil jako dítě. V hypnóze spatřil okno, které vůbec neznal. Za ním pak viděl různé objekty. Jeden vypadal jako obrovský diamant, další připomínal UFO a nalézalo se tam ještě více malých objektů, které vnímal jako body.
Ale kde vůbec Thomas Weigand v té době pobýval? Připadalo mu, jako kdyby se nacházel v jakési neznámé místnosti. Jakmile nalevo i napravo od něho začal vnímat přízračné postavy, chtěl otočit hlavu. V tom okamžiku jej však terapeut vyvedl z hypnotického stavu, neboť usoudil, že by to pro něho mohlo být nebezpečné. Příběh s tímto obrazem se pak ještě dočkal neuvěřitelného pokračování. Když se totiž Thomas setkal se svým přítelem Martinem, přišla řeč i na onu podivnou scénu, která Thomase pronásledovala už od dětství. Okno, postavy za Thomasem a venku objekty různého tvaru připomínající diamant, disk a body. Tehdy jeho přítel Martin nejprve ztuhl úžasem a pak najednou vyhrkl: „To snad není pravda!“ A pak se Thomasovi přiznal, že přesně tenhle obraz jako dítě pořád dokola kreslil. Je to vše opravdu jenom náhoda?
(vel)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2433610
DnesDnes604
VčeraVčera729
Tento týdenTento týden3728
Tento měsícTento měsíc3728

Partnerské weby

apartman banner