Máte za sebou několik osobních setkání, ale žádné rande neskončilo dlouhodobou známostí? Pokud chcete na svém životě opravdu něco změnit, hledáte životní lásku, možná byste měli zvolit jinou taktiku při seznamování. Na čem opravdu záleží? První dojem. I když si to možná nepřipouštíte, je velmi důležitý. Na první schůzce byste měla svůj protějšek určitě něčím zaujmout. K čemu vám ovšem bude smysl pro humor, inteligentní debata, když je zastíní nedbalé oblečení, tvář bez make-upu, neupravené vlasy. Pokud nezdůrazníte svůj vzhled, nevěřte tomu, že muže zaujmete širokým rozhledem. Podtrhněte svoji ženskost, i když byste se na rande nejraději vypravila v teniskách a záplatovaných riflích.
Žádná smutná princezna. Už to, jak se tváříte, leccos vypovídá o vašem přístupu k životu. Pozor - muži obecně nemají rádi ženy nafoukané, věčně nespokojené, ty, které spřádají katastrofické scénáře a šíleně smutné princezny. Pamatujte na to, že úsměv je jako zaklínadlo. Na rozesmátou tvář budou zcela jinak reagovat, než na věčně ustaraný výraz.
Nic není problém. I když zastáváte v oboru důležité místo, umíte si v životě se vším poradit, všechno zajistit, na první schůzce (a nejen na ní) se raději držte zpátky. Muži nestojí v soukromí o schopnou manažerku, která za ně bude rozhodovat a všechno řídit. Toho si v zaměstnání sami užijí až dost. Doma chtějí cítit pohodu, lásku a ne bojovat o místo na slunci.
Buďte tajemná. Snažte se být trochu tajemná, nemusíte na sebe všechno hned prozrazovat. Stejně tak nechtějte co nejvíce vědět o muži na první schůzce. Pokud ho začnete podrobovat křížovému výslechu, počítejte s tím, že přílišná zvědavost není na místě, muž se může cítit být zahnaný do kouta.
Mějte vlastní názor. Chcete se za každou cenu zalíbit a tak kýváte takřka na všechno, co muž vysloví? Nechtějte svému protějšku pouze pochlebovat, stálý souhlas může být víc než podezřelý a budit dojem, že vaše uvažování je trochu jednodušší.
(es)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2433403
DnesDnes397
VčeraVčera729
Tento týdenTento týden3521
Tento měsícTento měsíc3521

Partnerské weby

apartman banner