Pyramidy jsou jednou z nejzáhadnějších staveb na naší planetě. Nikdo zřejmě nebude popírat, že tyto kultovní stavby nejsou pouhými hrobkami, mají mnohem širší smysl.
A teď se objevila nová senzace – vědci zaznamenali silné světelné záření vycházející z vrcholků pyramid a mířící do vesmíru. A děje se tak všude. S čím je spojena tato nečekaná aktivita?
Odpověď na tuto otázku není tak jednoduchá, protože o skutečné podstatě pyramid toho zatím víme jen málo. Mnozí vědci se shodují v tom, že tyto stavby jsou jedněmi z nejstarších přijímacích stanic a vysílačů informací. A zdá se, že v poslední době se právě tato hypotéza potvrzuje…
Co má společného, jak by se mohlo zdát, pyramida Kukulkana na poloostrově Yucatán v Mexiku s pyramidami v Siaňském údolí v Číně a pyramidami kultury Norte Chico v Andách? Tyto nesmírně staré chrámové stavby, které byly postaveny zhruba ve stejnou dobu jako pyramidy egyptské v Gize, začaly nedávno projevovat neobyčejnou aktivitu.
Mnozí lidé se stali svědky toho, jak z těchto pyramid vyzařuje mohutný sloup světla mířící do nebe. Vědce i laiky zajímá především to, co se stalo příčinou světelného záření, a kam je namířeno. Je přece zjevné, že všechno, co se teď děje, by se jen těžko dalo označit za nějakou banální shodu okolností a znamená to tedy, že je nezbytný čas, aby mohl být tento jev prozkoumán. Co na to říká psychotronik Ing. Josef Schrötter?
Odpověď:
„Je bohužel škoda, že se vědci tomuto fenoménu pyramid začali věnovat až v 21. století. Pyramida jako taková je energetický zářič a to, že koncentruje energii díky své konstrukci nejen uvnitř, ale i ven, je prostě její vlastnost. Ten fakt, že do vrcholu pyramidy vchází záření, a vypadá to, jako kdyby pyramida záření vysílala, není věc nová. Tuto vlastnost viděli senzibilní lidé již dávno. Ovšem nikdo jim nevěřil. Mohutnost paprsku je samozřejmě dána podle konstrukce pyramidy - tj. její výšky a úhlu jejích stran. Jen by mne zajímalo, jakou metodu vědci pro toto poznání zvolili.
Pyramida se svým vrcholem mířícím k nebi působí jako anténa, která shromažďuje kosmickou energii. Ta je pak tvarem koncentrována uvnitř a rozptylována do okolí. To vysvětluje také to, že se v pyramidě nabrousí žiletky, nabijí se baterie, květiny vydrží déle, maso je vysušeno apod. V minulém století polští psychotronici provedli s pyramidou velmi zajímavý pokus. Na pokusném poli, kde byla vysetá pšenice, postavili Cheopsovu pyramidu o výšce 8 metrů. Okolí pyramidy rozdělili čtvercovou sítí a sledovali výnosy v jednotlivých čtvercích. Pyramida působila na rostliny na severní straně kladně. Na jižní straně pak v menší míře záporně. Ve směru na východ a na západ se nedělo nic zvláštního. Následně byl udělán pokus se skleněnou pyramidou jako skleník. V první třetině pyramidy byly umístěny různé rostliny ve stejném substrátu. Rostliny rychle vyklíčily, ale po 12 dnech došlo ke katastrofě – všechny rostliny uhynuly. Vyschly, i když byly zavlažovány.
Z toho jednoznačně vyplývá, že tvarový zářič ve tvaru pyramidy mění energetické informační pole ve svém vnitřním objemu, ale také ve svém blízkém okolí. Takže pyramidy se zázračně nezačaly v současnosti aktivovat – to jen vědci využili moderní přístroje k tomu, aby mohli lépe prozkoumat, jak se chová pyramida uvnitř i navenek.“

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2474492
DnesDnes240
VčeraVčera593
Tento týdenTento týden833
Tento měsícTento měsíc6122

Partnerské weby

apartman banner