Jednotlivá čísla nesou určité energie a mají své charakteristiky. I datum narození se tak odráží v povaze každého z nás. Paní Hannah J. Nesvadba je numeroložka, která na základě své 

praxe vyvinula dokonce speciální karmickou numerologii. Sestavila pro nás obecný nástin toho, jaký nejspíš bude ten který člověk podle dne, kdy přišel na svět. Postupně si tu tedy představíme s jistou dávkou humoru a potřebné kritičnosti všechny dny v měsíci a jejich aspekty v rámci charakteru - ega - člověka.
Co říká paní Hannah o zrozencích třináctého dne v měsíci?
Jedna je já a tři je mluvení, hrdlo. Součet 1 a 3 dává 4, to je židle, na níž sedíte a nemůžete se hnout z místa. Dokážete excelentně popisovat, jak už toho máte dost, jak se odstěhujete a nikomu už „vola“ dělat nebudete, ale sedíte přitom na křesle, z něhož se vám obtížně vstává. A mnozí zůstanou u těch řečí - žel vesmíru - celičký život. Třináctkoví lidé bývají v dětství vychováváni dominantním rodičem, mnozí z nich zažijí násilí fyzické, někteří i sexuální. V důsledku toho jim chybí sebevědomí, mají narušený pocit vlastní hodnoty. Možná od někoho z rodičů slyšeli, že nejsou k ničemu, možná jim nebyla dána dostatečně najevo rodičovská láska. Obyčejně to končí stěhováním - od dominantního rodiče přímo do náruče stejně dominantního partnera. A osudy v rodinách se opakují. Dle vzoru rodiče tyrana nebo despoty jsou stejným způsobem vychovávány další děti. A kolotoč se točí, ten kdo nevyskočí, veze se dál. A i když náhodou mají třináctky rodiče skvělé, stejně o sobě pochybují, nejsou si jisté tím, zda konají a rozhodují se správně, váhají, zda mají jít vpravo či vlevo…
Třináctky, pročtěte si, prosím, i čtyřku, je to důležité. Pokud vás cosi nebo kdosi obtěžuje, zneuznává, týrá, pusťte se do něj, nebo odejděte! Jste družní, povídaví sekerníci, dokážete si udělat pořádek raz dva, tak toho využívejte. Nebojte se zodpovědnosti, vaše zakořeněná nejistota vám brání v postupu, ale organizační schopnosti máte dobré! Ty ušlápnuté třináctky ze sebe mohou udělat Margaret Tchetcherovou, a ty sekernice? Inu - mluvíte a mluvíte, až se dostanete do fáze, kdy se vám začnou lidé vyhýbat, protože vás už nechtějí poslouchat. Neberte si slovo sami, neskákejte nikomu do řeči, protože vaše problémy nejsou nejdůležitější na světě. Pokud se naučíte naslouchat, budete víc vědět!
V partnerském vztahu bývají třináctky ochranitelské, berou ho velmi vážně, důraz kladou na materiální stránku - domy, pole a louky, zvěř. Jsou schopné tvrdě pracovat, aby dosáhly svých tužeb a standardu. Pokud je v datu narození více čtyřek, může být člověk i workoholik. Rada pro ostatní - s člověkem narozeným třináctého, kterého vytočíte, si nezahrávejte. Je schopen vám jít po krku a může ohrozit i váš život! Třináctky budou letos řešit stabilitu stejně tak jako 4, 22 a 31 - zůstat, nezůstat, vstát nebo zůstat sedět, a zvláště pokud mají kdekoli v datu číslo 6.
(cul)
Kontakt: Hannah J. Nesvadba, karmaložka, spisovatelka, lektorka - 721 634 550, www.ocista-tela-duse.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2470461
DnesDnes296
VčeraVčera580
Tento týdenTento týden876
Tento měsícTento měsíc2091

Partnerské weby

apartman banner