Stereogram je energeticky aktivován pro posílení a harmonizaci organismu. Při specifickém pohledu můžete také obdivovat krásu ukrytého trojrozměrného tvaru – obrázku pro třetí oko.
Při své léčitelské praxi jsem pochopil, že je třeba pracovat jak na úrovni fyzického těla, ale také i na stavu mysli. Mysl a tělo si můžeme představit jako dvě nádoby spojené potrubím. Pokud je v jedné či druhé něco špatného, pak to zaplavuje a ovlivňuje i obsah druhé nádoby. Kdybychom chtěli tyto nádoby vyčistit, pak musíme pracovat v obou nádobách, aby jejich obsah byl čistý. Bohužel s nádobou mysli nikdo nic dělat většinou nechce, a právě zde je velmi často příčina problémů, které ovlivňují obsah druhé nádoby. Pokud jsme s někým, jak se říká na válečné stezce, pak to silně ovlivňuje naši mysl a snažíme si vymyslet něco zlého pro svého „nepřítele“. Může to být i tak, že trpíme křivdou, utlačováním apod. Na místo zásaditých procesů se pak v našem těle, díky elektrochemickým procesům, vytváří kyselá prostředí. Ta jsou pak zdrojem počínajících patogenních procesů. Negativní energie by měla z těla odejít ven. Za tímto účelem se můžeme naučit autosugestivní techniky, které odvedou negativní energii pryč. Naši tátové a dědové když chtěli tuto energii vypudit, tak šli štípat dřevo. V dnešní době málokdo může něco takového provádět, ale můžeme jít do posilovny, můžeme se vybít jízdou na kole, můžeme se vybít při hře s míčem nebo si dokonce pořídit boxerské rukavice a pytel. Měl jsem jednu kolegyni, která byla velmi impulzivní a jednou nám vyprávěla, že má doma střelnici. Velmi nás zajímalo, o jakou střelnici v rodinném domě v Praze může jít. Byla to místnost ve sklepě, kam si nanosila spoustu zavařovacích sklenic a ty pak přitom, když ji chytil amok, jak se říká, rozbíjela o stěnu. Uklidnila se, a pak zcela uvolněná opět „vplula“ mezi rodinu. Večer se s manželem pomilovala a vše bylo pořádku. Zní to skoro jako v pohádce, ale ono to tak skutečně funguje. Neuzavírejme se do sebe se svým trápením. Běžme ho třeba vykřičet k řece, ale dostaňme tu špatnou energii z těla pryč.
Důležité také při ovládání mysli je, naučit se odpouštět těm, kteří nám ublížili. Pokud se tím, že nám někdo ubližuje, budeme trápit, pak samozřejmě ubližujeme především sami sobě. Odpuštění není jednoduché. Pokud totiž neodpustíme tak, že to myslíme zcela upřímně a vážně, neděje se nic. Pokud skutečně odpustíme, poznáme to sami na sobě. Najednou cítíme, jak jsme lehčí, jak se nám lépe dýchá, jak můžeme lehce chodit apod. Odpouštět je nejlépe mentálně, a to postupným procesem při modlitbě nebo meditaci. V okamžiku, kdy se uskuteční to opravdové odpuštění, většinou to okamžitě pocítíme sami na sobě. I k tomu vám může být nápomocen tento léčivý stereogram.
Ing. Josef Schrötter

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2475388
DnesDnes555
VčeraVčera582
Tento týdenTento týden1729
Tento měsícTento měsíc7018

Partnerské weby

apartman banner