Paní Helena N. z Lomnice píše: „O planetě Jupiter se hovoří v souvislosti se štěstím. V poslední době se také hodně diskutuje o významu Černé Luny (Lilith), která má údajně osudový význam. Je možné sdělit, jak jsou tyto dva astrologické fenomény nyní postaveny a co to pro nás obecně znamená?“
Karmická astroložka a terapeutka duše, Daniela Hannah, nám k tomu řekla…
Planeta Jupiter je velký dárce dobra. Znamená expanzi, přináší štěstí. Je symbolem úspěchu. Její postavení nám napoví, v které oblasti a kdy lze dosáhnout úspěchu a sáhnou si na své štěstí. Jupiter se zhruba rok, od léta 2012 do června 2013, pohyboval v Blížencích. Všem lidem narozeným ve znamení Blíženců pootevřel dveře příležitostí a možností. Koncem června se přesunul do znamení Raka a začal zde okamžitě působit. Předvojem - předzvěstí Jupitera je právě Černá Luna, která se rovněž přesunuje do znamení, kde bude Jupiter působit celý rok. Černá Luna je tajemný, záhadný a fascinující astrologický bod. Je to symbol nedoplatků a dluhů z minulých životů, které musí být vyrovnány v tomto životě. Sotva se loni Černá Luna přesunula do znamení Raka, začala řádit jako „černá ruka“. Všem Rakům dala o sobě vědět. Pokud máte kolem sebe někoho narozeného v tomto znamení, pak můžete posoudit vliv Černé Luny na jeho život. Vplula Rakům do života a zamíchala s jejich vztahy. Raci prožívali velké životní zemětřesení. Nebyla-li ve vztahu spokojenost, partner byl „odejit“. A tak to bylo i v pracovní rovině. Černá Luna rozmělní, pohltí a uklidí karmické nesrovnalosti, aby mohl nastoupit Jupiter, planeta rozmachu, a konat svou práci - pomáhat posunout se. Dalo by se říct, že pokud děláte práci, kterou nemáte nadále vykonávat, protože byste se nemohli rozvíjet, Černá Luna takovou práci pohltí, odebere vám ji, aby vám vzápětí Jupiter přinesl takovou práci, v níž můžete excelovat a zazářit. Raci si prožili pády a prohry, ale jen proto, aby se mohli odrazit od samého dna a vystoupat vzhůru.
Ostatním znamením Jupiter v Raku přinesl rozporuplnou stabilitu, lidé se začali více upínat k ezoterice a víře, jako k poslední naději v „něco“ uvěřit. Začali se také spojovat, vznikly spolky, které pomáhají strádajícím - například maminkám v nouzi, důchodcům v boji s chudobou. Jupiter v Raku přeje obchodníkům, ovšem pouze těm, kteří prodávají kvalitní a poctivé zboží. Rak symbolizuje domov a rodinu, a tak přichází na řadu rozmach v bydlení, ale také nová pravidla a financování v souvislosti s domovy a bydlením. Jupiter se pohybuje Rakem do léta 2014, kdy se v polovině sedmého měsíce přesune do znamení Lva. Lev je symbolem dětí, kreativity a plodnosti. Raci svou příležitost dostali, nyní se chystají velké možnosti pro všechny Lvy. Již od začátku letošního března pociťují Lvi změny, které přicházejí. Úplněk ve Lvu v únoru 2014 ukončil vše nevyhovující. V březnu se přesunula Černá Luna do znamení Lva a začíná se uklízet před příchodem Jupitera. Devět měsíců bude působit, poté se přesune do znamení Panny jako předzvěst Jupitera, který se do znamení Panny chystá v létě roku 2015.
Jupiter ve Lvu přináší boom v oblasti tvorby a všude tam, kde jsou kreativci. Oblast umění, módy a tvořivosti dostane zelenou. Objeví se zajímavé osobnosti a vůdci, kteří budou vyčnívat z řady. Obrovský rozmach podpoří Jupiter v oblasti dětí (například zvýšením porodného, snížením DPH na dětské pleny či kojeneckou výživu, zde všude Jupiter zasáhne, rozmach přijde i v podobě soukromých jesliček a školek, které začnou být v kurzu, zelenou dostane tvorba pro děti - nové televizní programy, dětské počítače, tablety, telefony...). Přijde velká příležitost pro všechny Lvy, kteří čekají na svůj vzestup. Aby si mohli udělat představu, co způsobí Černá Luna s Jupiterem, nechť se vrátí zpět o dvanáct let a jistě mi dají za pravdu, že se jim v té době otřásl život v základech a poté se posunuli o velký kus dopředu. Lidé ve znamení Panny si musí počkat do příštího roku, kdy je Jupiter podpoří. Planety mají svůj pevný řád a Jupiter není výjimkou. Každých dvanáct let můžeme čekat rozmach, nyní čeká zrozence ve znamení Lva.
Daniela Hannah
Kontakt: www.astrokarty.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2504604
DnesDnes236
VčeraVčera601
Tento týdenTento týden2856
Tento měsícTento měsíc15950

Partnerské weby

apartman banner