Atmosféra doma houstne, jste nespokojené a všechno vám vadí. Blíží se rozchod, jen si to ještě neumíte přiznat. Tohle je několik typicky ženských symptomů krachujícího vztahu.
Nulová chuť na sex
Ženy a muži jsou v tomhle trochu jiní. Pro většinu chlapů je sex jakýmsi uvolňovačem stresu, naštvání, rozčilení. Je to jednoduše ventil. Proto mívají chuť se milovat, i když to doma moc neklape a atmosféra je na nic. Ženy ne, ty se potřebují cítit dobře, tak nějak se na sex naladit. A když jim to s partnerem nefunguje, odrazí se to i v jejich ložnici.
Hádky kvůli drobnostem
To, co vám dřív absolutně nevadilo, vás nyní dohání k šílenství. Nezavřená pasta na zuby, nezvednuté prkénko, zmuchlaný ručník. Drobnosti, kvůli nimž jste nyní schopny ztropit partnerovi obrovskou scénu.
Únik z domova
Začaly jste pravidelně cvičit, s kamarádkou se scházíte, jak jen můžete, po práci raději projdete všechny obchody v nejbližším okolí. Prostě děláte všechno pro to, abyste byly doma co nejméně. Každý touží po dobrém pocitu. Když se mu ho nedostává doma, hledá ho jinde.
Žádná komunikace
Hovory s partnerem omezujete jen na to nejnutnější. Kdo vyzvedne děti ze školy, kdo skočí na nákup a jestli už jsou zaplacené složenky. Už dávno si nepovídáte. Žádné „jak ses měl“ či „tak co v práci“. Je to výsledek odcizení, nezájem a také obavy z toho, jak by váš rozhovor skončil. Nejspíš opět hádkou. V takovém případě si ale musíte uvědomit, že máte stejný problém, jako mnoho našich čtenářek – váš vztah začíná pomalu, ale jistě krachovat.
(zla)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2502805
DnesDnes310
VčeraVčera748
Tento týdenTento týden1057
Tento měsícTento měsíc14151

Partnerské weby

apartman banner