V redakci týdeníku Spirit proběhlo další testovací kolo. Tentokrát jsme prověřovali kosmické rituály. Nejprve jsme se rozhodli, že poděkujeme Slunci za životní sílu, kterou nám dává.
Pokud Slunce často oslovujeme, říká nám jací jsme, jak vnímáme svět kolem sebe. Slunce představuje naše centrum osobnosti. Při meditaci jsme se v klidu soustředili na zářící sílu Slunce a nechali ji proudit do svého těla. Protože sluneční den je neděle, meditovali jsme společně právě v tento den v poledne, březnové počasí nám přálo. Barvy jsou zlatá, žlutá a oranžová, tyto barvy jsme měli při meditaci i na sobě. Dobré je mít u sebe i zlaté šperky. Vykuřovací směs obsahovala červené santalové dřevo, hřebíček a šafrán. Velmi důležité je celebrovat rituál u vody a se stromem. Od Slunce se nesmí nic požadovat. Zdravili jsme Slunce a za sílu poděkovali, samotná meditace probíhala v tichu a klidu. Tím jsme se připravili na středu, protože to je den Merkuru a my si chtěli vyzkoušet i něco pro úspěch.

Rituál pro úspěch
S Merkurem, který se oslovuje na téma pracovní úspěchy, jsme mluvili v 15.00 odpoledne (lze provádět od východu slunce do pěti hodin odpoledne) velmi jasně, konkrétně a věcně bez líčení pocitů. Tento rituál pomáhá na pracovní úspěchy, ale hodí se i pro lidi, kteří se bojí v kruhu kolegů promluvit. Merkur pomáhá nalézt správné postupy a metody. Vše se neslo ve světle žluté barvě a svíce přání byla zelená. Na vykuřování jsme použili hřebíček. A když jedna naše kolegyně sdělila, že touží i po lásce, hned nám bylo jasné, že jeden kosmický rituál budeme muset udělat i v pátek, protože právě to je den Venuše. Tady už jsme ale museli ven z kanceláře, protože toto kouzlo se musí provádět venku za pomoci čtyř kamenů (oltář), poblíž by měl být i nějaký strom.

Kouzlo lásky
Vše jsme připravili a okolo druhé odpoledne jsme napravo i nalevo postavili na oltář dvě bílé svíce. Přesně doprostřed jsme postavili vykuřovací hrnec. Hrnec musí být z mědi. Napravo a nalevo od hrnce jsme položili svíčku přání a svíčku cíle (měly by mít barvu modrou, lososově červenou, růžovou). Cílová svíčka je partner, svíce přání je osoba, která ho miluje. Při tomto rituálu se nenosí žádné šperky. Na vykuřování jsme použili růžové lístky a hřebíček. Když bylo všechno připraveno, zasvětili jsme kruh a doširoka rozpřáhli ruce, dlaněmi vzhůru. Potom jsme v kruhu poklekli a pozdravili Venuši. Seděli jsme v tureckém sedu a nechali na sebe působit vykuřovací směs. Poté jsme zkřížili ruce na prsou a vyslovili svoje přání, která se týkala lásky. Na závěr jsme poděkovali a bylo hotovo. Jak dalece budou rituály působit, to ukáže teprve budoucnost. Jsme si ale vědomi toho, že o všechno se člověk musí snažit a pokud bychom neudělali nějaký vstřícný krok, bylo by marné i plýtvat kosmickou energií. Rádi se s vámi o další vývoj událostí po rituálech opět podělíme.
(zla)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2500285
DnesDnes579
VčeraVčera776
Tento týdenTento týden2975
Tento měsícTento měsíc11631

Partnerské weby

apartman banner