Když posuzujete velikost ruky, berte v úvahu velikost a postavu osoby a sami sebe se zeptejte, zda odpovídají. Například člověk malé postavy má 

malou ruku, kterou považujeme za průměrnou. Ruce velkého, rozložitého člověka jsou třeba větší, ale ve srovnání se zbytkem těla mohou vypadat malé.
Velmi malé ruce
Velmi malé ruce nejsou pouze drobné, ale často také jemné na dotek. Jedinci, jejichž ruce jsou vzhledem k tělesným proporcím velmi malé, mívají svobodné myšlení. Mají velice vyvinutý smysl pro morální politiku, budou pevní ve svých názorech a budou se jich držet. Rádi bojují za práva slabších, s nepoctivostí a nespravedlností. Může to však vést k tomu, že nebudou naslouchat druhé straně a jejich pomoc tak může být kontraproduktivní. Pokud má člověk výjimečně malou ruku, může to naznačovat, že v jeho povaze je i cosi krutého.
Malé ruce
Malé ruce jsou drobné, ale mají větší prsty než velmi malá ruka. Jedinci s proporcionálně malou rukou jsou lidé myšlenek. Často mívají bystré a dalekosáhlé nápady, ale potřebují pomoc druhých, aby dosáhli úspěchu. Lidé s malýma rukama bývají dobří členové komisí a zřizovatelé nadací, protože dovedou získávat podporu a nadšení druhých. Mají milou a něžnou povahu, ale nemívají naspěch.
Průměrné ruce
Průměrná ruka vás neupoutá, ale má dobrý, celistvý tvar s příjemnými proporcemi. Lidé s rukama střední velikosti jsou jedinci s nohama pevně na zemi a obvykle bývají velice společenští. Jsou vyrovnaní, mají zdravé postoje a dobrou povahu. Jakékoli fyzické či duševní problémy snadno překonají.
Velké ruce
Velké ruce jsou širší než průměrné. Osoby s velkýma rukama mají překvapivé nadání pro práci s drobnými věcmi, které vyžadují trpělivost, tímto talentem si mohou vydělávat na živobytí. Mají vynikající analytické myšlení, dobrou povahu a jsou psychicky stabilní.
Velmi velké ruce
Velmi velké ruce jsou dost neobvyklé. Tito jedinci jsou značně bystří. Milují hádanky a logická cvičení. Mohou být velmi originální a určují směr vývoje. Je nepravděpodobné, že se spokojí s momentálním stavem věcí. Mají velké strategické schopnosti. Jsou rádi v centru dění. To jsou ti, kteří říkají, co se má dělat.
(nag)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2501268
DnesDnes237
VčeraVčera680
Tento týdenTento týden3958
Tento měsícTento měsíc12614

Partnerské weby

apartman banner