Smrt zpěvačky Ivety Bartošové rozvířila debaty a diskuze veřejnosti na téma, kdo nebo co za její smrt může, zda se jí nedalo zabránit. Co prozrazuje její horoskop? Naznačuje motivy jejího rozhodnutí?
Ptali jsme se astroložky Daniely Hannah, která pro nás zpracovala astrologický náhled. 

Aktuální postavení planet (29. 4. 2014 11,30 hod.) Praha pro Ivetu Bartošovou (8. dubna 1966 Čeladná)
Černá Luna Ivety Bartošové míří přímo do VIII. domu smrti. 8. dům Ivety Bartošové poukazuje na kolísání a nestabilitu ve vztazích. Sexuální energie by měla být zaměřená pouze směrem ke stabilním partnerům.
Bereme-li astrologické postavení planet v místě narození Frýdek - Místek, pak je postavená Černá Luna ve IV. domě nikoli v V. domě, avšak bez tohoto nepříjemného aspektu. Tedy, dalo by se říci, že přesun do Prahy ovlivnil její život, a to doslova.
Venuše, planeta lásky je aktuálně v nepříjemném, postavení na Jupiter, planetu štěstí...
Toto postavení přináší situaci, ve které se vyskytne právní konflikt, přichází ztráty a zklamání. Člověk cítí nespravedlnost a křivdy. V milostné oblasti se přihodí něco nemilého, půjde o nedorozumění, nebo může dojít i k odcizení.
Tranzitní Uran se posunuje XII.domem. Zde můžeme očekávat neočekávané kolem této osoby, zejména ve spojitosti s minulými životy. Uran je v nepříjemném úhlu na IV. a X.dům. Toto postavení jasně říká o nepříjemnostech spojených s kariérou, domovem, rodinou a zázemím. Ivetky Uran v natálním horoskopu stojí v VI.domě. Tento Uran hovoří o nezávislosti v zaměstnání, o potřebě pracovat vlastním způsobem, neustálé pokusy zbavit se sklonu přizpůsobovat se okolí, nervozita a zmatky.
Někdy se člověk může dostat do stavu nervového vyčerpání, zatímco jindy má dostatek energie a své úkoly zvládne. Je to osoba, která ráda experimentuje s jídlem a dietou či různými zdravotními režimy.
Ivety tranzitní Mars, planeta aktivity je do konce sedmého měsíce v tématu zdraví, a také jistě řešila své zdraví, které poslední dobou nebylo ideální. Před týdnem se objevila v televizi a vypadala značně nezdravě.
Díky tranzitujícímu Slunci se jí začínal měnit život. Přicházely nové začátky, nový způsob fungování.
Během působení Slunce v tomto domu se má člověk zaměřit sám na sebe a sebeprosazení. Začne se zabývat více sám sebou. Také přichází komplikace ve vztazích. Problém začal 26 a 27.dubna 2014, kdy Venuše zaktivovala Saturn. V tomto období dochází k ochlazení vztahů. Díky Slunci v prvním domě je dobré se nepřizpůsobovat svému okolí, být sám sebou. Upozornit na svou osobu, ovšem ne takto...
Nejdůležitějším hybatelem událostí je Saturn, který je v objetí Neptunu.
Toto postavení znamená, že přichází závažné rozhodnutí problému, který bude mít dlouhodobý vliv. Může zde být neupřímnost, klam nebo iluze. Člověk se nemá nechat ošálit, ovšem je možné, že bude oklamán. Osoba je v této době velice zaměstnaná a často mohou vznikat komplikace, kterým musí čelit. Jelikož se jedná o sedmý dům, v kterém je tato konjunkce, hovoříme zde o vztazích, smlouvách a dohodách.
Z pohledu karmy a minulých životů Saturn rozhýbal shluk planet Neptunu, Luny a karmického uzlu ve Štíru v natálním horoskopu Ivety. Takové postavení ukazuje, že již v minulých životech došlo k sebevraždě. Toto postavení se zaktivovalo první týden v lednu 2014, nyní se Saturn vrací zpět Štírem a znovu udeřil začátkem dubna, kdy přes toto nešťastné postavení přeběhl podruhé. Tento vliv trvá až do konce dubna v plné síle. Otevřel také opět téma finance a smlouvy. Naposledy by o sobě dal vědět začátkem října 2014 a působil by skoro celý měsíc. Zde je vysvětlení, proč máme tři body smrti. Planety mají na nás vliv ve třech vlnách. Když putují dopředu a cestou zaktivují planetu či shluk planet, poté když naberou retrográdní, zpětný chod a opět osvítí a tím oživí znovu daný problém. Když se rozběhne planeta kupředu, pak naposledy zaktivuje již započaté probíhající situace. Vlastně zde hovoříme o tom, že máme řešit všechno ihned a neponechávat nic na později, protože nás tyto situace stejně nakonec dohoní.

Podívejme se, jaký vliv měl na život zpěvačky její partner, Josef Rychtář (29. 4. 1958)
Je do června 2014 pod tarotovou karta Císař – 4.
Číslo čtyři poukazuje na řád a pořádek. Symbolizuje pozemní jistotu, a spolehlivost. Má rádo pravidelnost a uspořádanou činnost, touží po stabilitě. Mění nestabilní situace do stabilních a vnáší do nich řád. Nemusí to být příjemná situace, ale je nutná. Úřední jednání, konflikt s nadřízeným nebo problém s výkonnou mocí - jakou může být policie, vojáci. Do vztahu nebo situací zavádí pravidla.
Čtyřka nastolí pořádek, nestabilní situace nebo oblasti odchází, zboří vše, co nestojí na pevných základech včetně vztahů. Mohou se objevit finanční nebo materiální potíže. Tento rok si člověk plní karmu financí a vztahů.
Tento člověk si musí vybudovat pevné základy, ty staré a nefunkční zbořit a nechat odejít, vyčistit si život, protože po narozeninách si začnete budovat svůj život nově a jinak, jiným směrem.
Díky vlivu této karty člověk vstupuje do období, kdy mu Vesmír bude chtít vzít vše, co nemá pevné a stabilní. Práce a vztahy, které nestojí na pevných základech budou ukončeny. Tento rok ukáže na ty oblasti, ve kterých není stabilita. Je potřeba dodržovat pravidla a držte slovo.
Jeho Černá Luna poukazuje na karmické zatížení z minulých životů.
Tento člověk bude postaven před situace, které v něm mohou vyvolávat bojovné nebo útočné pocity. Jeho vzorec duše přináší sklony k agresivitě. Do života mu budou přicházet agresivní lidé – zde bych viděla špatné spojení práce majitele bezpečnostní agentury. S touto černou Lunou v zádech vznikají problémy spojené s podnikáním, kdy člověk vymýšlí nové projekty a stále se mu nedaří. Jeho vzorce chování na nevědomé úrovni jsou konfrontovány s energií Berana.
Postavení Slunce Z POHLEDU KARMY - sděluje, co si přinášíme za karmické poslání. Jak poznáme, že si osoba neplní své karmické úkoly?
Taková osoba se protlouká životem sama a nenachází svou životní cestu. Budou zde nepříjemné vztahy plné komplikací. Negativní myšlení, které přitahuje problémy. Pokud si neplní tato osoba svou karmu, prožije zdravotní, vztahové nebo pracovní problémy. Většinou zde bude i negativní vztah k otci. Povrchní vztahy přinášejí problémy.
Člověk narozený s touto Venuší se bude v záležitostech lásky chovat sebevědomě. Venuše se zde nachází v poloze, která umožňuje vášnivé a neskrývané sebevyjádření. Tento typ bude ve svém milostném životě mít sklon k vyhledávání vzrušení. Toto je člověk, který rád laškuje a koketuje. Když po někom zatouží, může se ve snaze získat jeho náklonnost stát soutěživým. Jeho život je jako dobrodružný román. Milostný vztah je pro něj soutěží, kterou musí vyhrát. Nerad zde prohrává a když není po jeho, stává se popudlivým a velmi náladovým.
Je sexuálně snadno vzrušitelný a instinktivně vyhledává příležitosti dobýt a zvítězit. Jeho chování je neskrývané, přímé, a útočné. Když se snaží někoho nového získat, činí tak zaníceně a dobrodružně. Tato povaha má nebezpečný sklon se zamilovat na první pohled, nebo aspoň rychleji než většina lidí. Co se ale týče dlouhodobých vztahů, může být poněkud nestálý a podléhat vlivu svých pudů. V lásce je netrpělivý. Takto postavená Venuše vede tuto osobu k brzkému sňatku. V některých případech takový člověk nebude mít schopnost pochopit citové rozpoložení a emoce ostatních.
Takto postavená Luna u muže naznačuje, že se jim bude líbit partnerka, která dokáže vytvářet rodině domov. Bohužel to u nich doma zaskřípe, protože jeho partnerka bude mít neustále pocit, že není dostatečně milována a obletována. Zde je nutné se nakonec dohodnout, jinak půjde o přetvářku dvou lidí ve vztahu.
Ke své duševní rovnováze potřebují partnerku, která jej doplňuje jako protilehlá miska vah.
Z POHLEDU KARMY-
V minulém životě, na který si tato duše vzpomíná, procházela situacemi, kdy kolem ní vznikaly konflikty na téma válka a boje. Duše byla agresivní a sebestředná. Přitahovala agresivitu, a za každé situace rozdmýchávala boje. Byla sobecká, zaměřena pouze sama na sebe a své potřeby. Chtěla být v čele, vše muselo být po jejím. Všechny výhody a dohody byly pouze jednostranné. Nikdo tuto osobu neměl rád pro její povahu. Neměla mnoho kamarádů, jen takové, kteří ji pochlebovali a vzhlíželi k ní. Tato osoba přišla na tento svět s výčitkami svědomí, že vše co dělala, dělala pro sebe. Měla zisk jen ona, i když se ostatní na věci také podíleli. Nyní je nutné být součástí společnosti, nebo skupiny lidí. Naučit se soucítit s druhými, vnímat jejich potřeby. Nenutit okolí do něčeho, co se jim nechce. Umět vyvážit dohody, aby byli pro obě strany spravedlivé. Je zde karmický dluh vůči ostatním. Vesmír hledá vyrovnání, a proto se bude tato osoba dostávat do konfliktu a konfrontací s osobami z minulých životů, kde jim cosi dluží. Je nutné odejít z bojů a půtek směrem k smíření a klidné dohodě. Pracovat pro druhé a rozdávat se lidem.
Tato osoba si bude přitáhne z minulých životů rodiče, nebo alespoň jednoho z rodičů, se kterým bude bojovat, a který mu bude od narození nastavovat zrcadlo křivdy a nespravedlnosti. Bude se chovat tak, jak se chovala tato osoba, aby si uvědomila, co je špatné a dobré chování vůči okolí.
Partner této osoby to nebude mít jednoduché. Bude neustále napadán, kritizován. I pokud se bude partner snažit a bude dělat vše, co po něm tato osoba požaduje, nic nebude dobře. Bude zde konfrontován s agresí a sebestředným chováním. Zde je nutné se co nejdříve si zpracovat tyto negativní energie, naučit se tolerovat svého partnera, ale i slušnému chování vůči svému okolí. Na jedné straně by měla tato osoba vykonávat dobro pro druhé, protože má pocit dluhu, a na druhé straně se se všemi hádá a rozdmýchává boj. Tento člověk není oblíben ve společnosti, protože lidé neví, co mohou od této osoby očekávat.

Co tento partner vnášel do života Ivety Bartošové?
PARTNERSKÝ HOROSKOP

1. osoba:
Jméno: Iveta Bartošová
Datum a čas: 8.4.1966
2. osoba - partner:
Jméno: Josef Rychtář
Datum a čas: 29.4.1958
Slunce partnera
PARTNER SE BUDE SNAŽIT TUTO OSOBU OVLIVŇOVAT, bude chtít být nad ní. Slunce působí na rozvoj ega. CHCE PROSADIT SVÉ...
Měsíc partnera
LUNA POUKAZUJE NA VZÁJEMNÉ PŮSOBENÍ V TÉMATU ZDRAVÍ, PRÁCE, SLUŽEB. PARTNER ČEKÁ PÉČI ALE I MŮŽE PEČOVAT.
Venuše partnera
VENUŠE PARTNERA VYTAHUJE NA POVRCH NĚCO, CO VZBUZUJE VAŠE OBAVY A STRACHY,
JE ZDE KARMICKÁ PROVÁZANOST TĚCHTO OSOB,
VENUŠE PARTNERA ODEMYKÁ BRÁNU DO MINULÝCH ŽIVOTŮ, DO TAJEMSTVÍ NA NEVĚDOMÉ ÚROVNI,
ZDE MÁ VELKÝ VLIV NA MYŠLENÍ. STOJÍTE NA HRANICI DVOU SVĚTŮ, PSYCHIKA ZDE SEHRAJE SVOU ROLI.
JE ZDE MOŽNÝ KONFLIKT SE ZÁKONEM ČI NĚCO SPOLEČNÉHO SE ZÁKONEM, MOŽNÁ IZOLACE,SAMOTA NEBO PROBLÉMY S PSYCHIKOU.
Mars partnera
PARTNERŮV MARS V tomto horoskopu AKTIVUJE TÉMA MINULÉ ŽIVOTY, TAJEMSTVÍ...
může odkrývat situace na nevědomé úrovni. Pozor na izolaci a samotu.
Pluto partnera
Hovoří o tom, že tento vztah je OSUDOVÝ.
Venuše partnera - Konjunkce Mars ve Štíru
TYTO PARTNEŘI SE BUDOU NAVZÁJEM LÉČIT SEXEM A LÁSKOU
Mars partnera - Konjunkce Saturn
Spolužití těchto partnerů bude velice obtížné a hlavní nutností je tolerance a pochopení. Partner zde bude vyvádět z míry svou zbrklostí, a snažit se popostrkovat a nutit k vyšší rychlosti.
Jupiter partnera - Opozice Mars
Názory partnerů se zde rozcházejí, než že by byli zajedno. Jeden jako druhý – někdy očekávají od druhého více, než jste ochotni poskytnout sami. V tomto společenství by si měli ujasnit, že dlouhé diskuze a podrobné rozebírání společných záměrů a cílů musí být pravidlem, chtějí-li se na něčem dohodnout. Ve finančních otázkách je dobré mít jasný plán a záměr, dobře zhodnotit touhy a možnosti a myslet i na zadní kolečka. Nutná je upřímnost a před významnými rozhodnutími si nechat poradit někým rozvážnějším v oblasti financí i osobního života. Klíčovým slovem v tomto vztahu je tolerance.
Saturn partnera . Opozice Jupiter
Velkorysý přístup k záležitostem života se může partnerovi jevit jako sklon k utrácení. Pro tuto osobu to bude znamenat určité omezení oproti zvyklostem.
Pluto partnera - Opozice Venuše
V tomto vztahu čeká partnery spousta špatně řešitelných problémů. Partner příliš nerozumí citlivosti této osoby a jeho požadavky se mohou zdát příliš náročné. Určitý nesoulad se může projevit v sexuálním životě, problémech s početím nebo v ostrých neshodách názorů na výchovu. Řešením není vždy ustoupit, ale lépe porozumět sami sobě a sobě navzájem. 

Kontakt:  Daniela Hannah www.astrokarty.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2502776
DnesDnes281
VčeraVčera748
Tento týdenTento týden1028
Tento měsícTento měsíc14122

Partnerské weby

apartman banner