Cítíte se unavení? Potřebujete nabrat novou energii? Pokud jsou za pocity vyčerpání zběsilé životní tempo, permanentní stres, starosti, zkuste trochu zvolnit. Vhodnou cestou je i detoxikace organismu, kdy se tělo zbavuje toxinů, tedy škodlivých látek. Jeho účinky ocení nejen lidé se zvýšenou únavou, ale také některými kožními projevy, špatnou kvalitou vlasů a nehtů, častým nadýmáním. Aby splnila svůj účel, měli byste vědět:
+ Detoxikaci si zkuste naplánovat na období po úplňku, neboť během ubývajícího Měsíce se z těla snadněji vyplavují škodlivé látky.
+ Základem správné detoxikace je vhodný jídelníček. Vyloučit by se z něj měly všechny pokrmy, po kterých se cítí člověk unavený, těžký, malátný. Vhodné je soustředit se na celozrnné potraviny, především ovoce, luštěniny. Zeleninu je dobré konzumovat především v syrovém stavu, dušenou, zapékanou, vařenou v páře. Zakázané jsou živočišné tuky, tučná jídla, uzeniny, sladkosti, konzervy, pokrmy z rychlých občerstvení, smažená jídla, cukr, alkohol.
+ Nepodceňujte správný pitný režim. Nejvhodnějším nápojem je čistá voda, bylinkové čaje, minerální vody bez bublinek nebo zeleninové a ředěné ovocné šťávy.
+ Očistný proces můžete podpořit i některými bylinkami - například kopřivou, mátou, heřmánkem, přesličkou, řepíkem lékařským.
+ Vylučování odpadních látek z těla a rovnováhu mezi duší a tělem podpoří také pravidelný pohyb.
+ Při detoxikaci je žádoucí očistit i duši. K uvolnění mysli může ideálně posloužit například jóga, meditace, dostatečný spánek, dechová cvičení, příjemná masáž a mnohé další.
(es)
RADA SPIRITU
Během detoxikace organismu můžete pociťovat bolest hlavy, často je spojena s nepříjemným zápachem z úst, zvýšeným pocením a jinými příznaky.

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2380483
DnesDnes536
VčeraVčera849
Tento týdenTento týden3281
Tento měsícTento měsíc7912

Partnerské weby

apartman banner